KontaktGagarina 11, 87-100 Toruń

20 urodziny PA UMK

obrazek: fot.Anna Bielawiec-Osińska]
fot. Anna Bielawiec-Osińska

Program "Absolwent UMK" został powołany do życia 19 lutego 2001 przy okazji rocznicy urodzin Patrona naszej Uczelni. Od 20 lat działamy na rzecz środowiska absolwenckiego. Z okazji okrągłego jubileuszu przygotowaliśmy kilka akcji i atrakcji, którymi kolejno będziemy dzielić się na tej stronie w ciągu całego roku.

Zachęcamy do przyłączania się do wspólnego świętowania!

Fotozabawa „Nic nie UMKnie”

Jak dobrze znasz swój Uniwersytet? Rozpoznasz te budynki i zakątki? Sprawdź się w naszej fotozabawie i zawalcz o nagrody o łącznej wartości 5.230 zł! Do wygrania gadżety uniwersyteckie – bluzy, plecaki, koszulki, krawaty, apaszki, pendrivy, kosmiczne skarpetki, torby, karty do gry, kubki, magnesy i widokówki 3D.

Termin trwania zabawy: 19 – 28 lutego 2021.

Konkurs literacki „Fabulae de futuris”

Konkurs literacki „Fabulae de futuris” (z łac. opowieści o przyszłości) na tekst science fiction ruszył na początku stycznia 2021 – w Roku Stanisława Lema oraz w 20. roku działania Programu „Absolwent UMK”.

Przedmiotem konkursu jest krótki tekst pisany prozą zaliczający się do gatunku fantastyki naukowej, nawiązujący w treści do tematyki badań naukowych prowadzonych obecnie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Źródłem wiedzy o prowadzonych badaniach może być portal popularyzujący naukę www.portal.umk.pl, strona uniwersytecka www.umk.pl i strony innych jednostek uniwersyteckich (wydziały, centra badawcze) oraz publikacje naukowców UMK.

Prace konkursowe można przesłać do 31 marca 2021. Szczegóły w regulaminie.

Więcej informacji wkrótce!

Wydarzenie na Facebooku

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć