KontaktGagarina 11, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 22 36
+48 56 611 22 37
e-mail: program@absolwent.umk.pl

Jednorazowe spotkania i wydarzenia organizowane przez Program “Absolwent UMK”

Zdjęcie ilustracyjne

Absolwencki dzień i klub gier planszowych

Absolwencki klub gier planszowych

Jedna z absolwentek zgłosiła propozycję stworzenia klubu planszówkowego dla absolwentów. Program "Absolwent UMK" posiada sporą biblioteczkę gier, ale czy zbierzemy drużynę chętną do regularnego, wspólnego grania?

Osoby zainteresowane graniem w absolwenckim gronie prosimy o wypełnienie ankiety do 02.10.2022. Chcemy poznać Wasze opinie, co do optymalnego terminu, miejsca i formy działania klubu. Na podstawie wyników sondażu postaramy się zorganizować najdogodniejsze warunki spotkań.


Absolwencki Dzień Gier Planszowych na UMK 2022

Spotkanie zapoznawczo-rozpoznawcze tworzonego klubu oraz wspólne granie odbędzie się w poniedziałek 10.10.2022 przy okazji ogólnopolskiego Dnia Gier Planszowych. Start o godz. 18:00. Dokładne miejsce spotkania ogłosimy na tydzień przed wydarzeniem – przygotujemy salę dostosowaną do liczby zainteresowanych. Informację prześlemy mailowo zgłoszonym osobom oraz umieścimy na stronie internetowej.

Dostępne będą gry z biblioteczki Programu "Absolwent UMK", można też przynieść własne tytuły.

więcej informacji

Zdjęcie ilustracyjne

Spotkanie: Ogdowski war (non)fiction

Otwarte spotkanie z Marcinem Ogdowskim, absolwentem socjologii UMK, dziennikarzem, pisarzem i blogerem. Autor powieści political/war fiction opowie o swojej twórczości oraz o doświadczeniach  korespondenta i reportera wojennego z krajów Bliskiego Wschodu, Afryki i Ukrainy. Absolwent zaprezentuje fotorelacje z miejsc objętych konfliktem oraz odpowie na pytania publiczności.

  • Termin: sobota, 8 października 2022, godz. 17:00 – 19:00
  • Miejsce: klub Od Nowa, ul. Gagarina 37a
  • Prowadzący spotkanie: dr hab. Piotr Gauden, prof. UMK

więcej informacji

Archiwum