KontaktGagarina 11, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 22 36
+48 56 611 22 37
e-mail: program@absolwent.umk.pl

Konkursy

Zdjęcie ilustracyjne

Konkurs: Panoramiczna Polska

Regulamin

  1. Uczestnicy. W konkursie może wziąć udział każdy posiadacz Karty Absolwenta UMK.
  2. Czas trwania. Konkurs rozpoczyna się w piątek 27 sierpnia 2021 o godz. 16:00 i kończy w niedzielę 29 sierpnia 2021 o godz. 23:59.
  3. Nagrody. Do wygrania jest 5 zestawów gadżetów UMK: pendrive w kształcie Kopernika, kosmiczne skarpetki oraz pocztówka 3D przedstawiająca kampus UMK.
  4. Zadania. Aby wziąć udział w konkursie należy wskazać miasta przedstawione na rysunkach.
  5. Odpowiedzi. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić zgłoszenie konkursowe i poprawnie odpowiedzieć na pytania/zadania konkursowe. Każdy absolwent może przesłać tylko jedno zgłoszenie (pod uwagę będzie brane tylko wcześniejsze).
  6. W przypadku remisu o przyznaniu nagród decyduje kolejność przesłania odpowiedzi.
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w poniedziałek 30 sierpnia 2021. Rozwiązanie oraz wyniki zostaną opublikowane na stronie konkursu oraz na profilu na Facebooku. Laureaci zostaną powiadomieni mailowo.
  8. Nagrody zostaną wysłane pocztą na adres podany w zgłoszeniu konkursowym.

więcej informacji

Zdjęcie ilustracyjne

Etnoklimaty 2021

Muzeum Etnograficzne w Toruniu ogłosiło jubileuszową 10. edycję konkursu fotograficznego „Etnoklimaty”. Prace można nadsyłać do końca września 2021 roku. Na najlepsze zdjęcia czekają nagrody i miejsce na pokonkursowej wystawie plenerowej.

Celem organizowanego od 2008 r. konkursu jest fotograficzna rejestracja tematów związanych z kulturami tradycyjnymi i ludowymi, wielokulturowością, współczesnymi przejawami tradycji, kulturami lokalnymi i regionalnymi, subkulturami, a także kulturą popularną. Organizatorzy zachęcają do poszukiwania interesujących przejawów codzienności również w czasie pandemii, w dobie izolacji społecznej i licznych ograniczeń w podróżowaniu.

Program "Absolwent UMK" jest partnerem konkursu oraz sponsorem nagrody dla najlepszego zdjęcia wykonanego przez absolwenta UMK.

więcej informacji

Zdjęcie ilustracyjne

20 urodziny PA UMK

Program "Absolwent UMK" został powołany do życia 19 lutego 2001 przy okazji rocznicy urodzin Patrona naszej Uczelni. Od 20 lat działamy na rzecz środowiska absolwenckiego. Z okazji okrągłego jubileuszu przygotowaliśmy kilka akcji i atrakcji, którymi kolejno będziemy dzielić się na tej stronie w ciągu całego roku.

Zachęcamy do przyłączania się do wspólnego świętowania!

więcej informacji

Archiwum