KontaktGagarina 11, 87-100 Toruń, p.3
fax: +48 56 611 47 56
e-mail: program@absolwent.umk.pl

Partnerzy bliżej Ciebie!

Stworzyliśmy nakładkę na Mapy Google z informacjami o naszych Partnerach – oferowanych usługach i rabatach. Dzięki temu łatwo sprawdzicie przywileje dostępne w Waszej okolicy lub wygodnie wyznaczcie trasę dojazdu. Szczegóły poznacie klikając ikonki na mapie lub wybierając pozycje z menu w ramach 6 kategorii. Dodatkowo zdjęcia siedzib firm i instytucji ułatwią Wam dotarcie do celu.

Pamiętajcie, że część usług jest dostępna online lub z dowozem i możecie z nich skorzystać z prawie każdego miejsca w Polsce.

Kosmiczny sukces

Profesor Krzysztof M. Górski, absolwent i Ambasador UMK, został tegorocznym laureatem prestiżowej Nagrody Fundacji na rzecz Nauki Polskiej w obszarze nauk matematyczno-fizycznych i inżynierskich.

Komunikat JM Rektora

Drodzy Absolwenci! Od 19 października do odwołania zawieszone zostają zajęcia sportowe i wydarzenia kulturalne na UMK. Trzymajcie się zdrowo!

Najlepsi na UMK 2019/2020

Inauguracja nowego roku akademickiego była okazją do uhonorowania studentów UMK, którzy w ostatnich miesiącach odnieśli szczególne sukcesy naukowe i sportowe.

Tradycyjnie podczas uroczystej inauguracji poznaliśmy nazwiska najlepszego absolwenta, najlepszego studenta i najlepszego studenta sportowca UMK w roku akademickim 2019/2020.