KontaktGagarina 11, 87-100 Toruń
e-mail: program@absolwent.umk.pl

Zdjęcie ilustracyjne

Absolwencki dzień i klub gier planszowych

Absolwencki klub gier planszowych

Jedna z absolwentek zgłosiła propozycję stworzenia klubu planszówkowego dla absolwentów. Program "Absolwent UMK" posiada sporą biblioteczkę gier, ale czy zbierzemy drużynę chętną do regularnego, wspólnego grania?

Osoby zainteresowane graniem w absolwenckim gronie prosimy o wypełnienie ankiety do 02.10.2022. Chcemy poznać Wasze opinie, co do optymalnego terminu, miejsca i formy działania klubu. Na podstawie wyników sondażu postaramy się zorganizować najdogodniejsze warunki spotkań.

Absolwencki Dzień Gier Planszowych na UMK 2022

Spotkanie zapoznawczo-rozpoznawcze tworzonego klubu oraz wspólne granie odbędzie się w poniedziałek 10.10.2022 przy okazji ogólnopolskiego Dnia Gier Planszowych. Start o godz. 18:00. Dokładne miejsce spotkania ogłosimy na tydzień przed wydarzeniem – przygotujemy salę dostosowaną do liczby zainteresowanych. Informację prześlemy mailowo zgłoszonym osobom oraz umieścimy na stronie internetowej.

Dostępne będą gry z biblioteczki Programu "Absolwent UMK", można też przynieść własne tytuły.

Spotkanie: Ogdowski war (non)fiction

Otwarte spotkanie z Marcinem Ogdowskim, absolwentem socjologii UMK, dziennikarzem, pisarzem i blogerem. Autor powieści political/war fiction opowie o swojej twórczości oraz o doświadczeniach  korespondenta i reportera wojennego z krajów Bliskiego Wschodu, Afryki i Ukrainy. Absolwent zaprezentuje fotorelacje z miejsc objętych konfliktem oraz odpowie na pytania publiczności.

• Termin: sobota, 8 października 2022, godz. 17:00 – 19:00
  • Miejsce: klub Od Nowa, ul. Gagarina 37a
  • Prowadzący spotkanie: dr hab. Piotr Gauden, prof. UMK

więcej informacji

na zdjęciu sala kinowa oraz widok siedziby kina (dawny zbór ewangelicki na środku Rynku) widziany w lotu ptaka

Nowy przywilej: Kino CAMERIMAGE

Kino CAMERIMAGE, prowadzone przez Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE, prezentuje najważniejsze dzieła w historii kina, nowości filmowe, ale także kino ambitne i artystyczne. W kinie organizowane są spotkania z twórcami, przeglądy, retrospektywy twórczości i wydarzenia, które sztukę audiowizualną łączą z innymi środkami artystycznego wyrazu.

Program kina można śledzić na stronie www.kinocamerimage.pl.

Posiadacze Karty Absolwenta UMK mają możliwość zakupu biletów ulgowych.

więcej informacji

na zdjęciu dwoje roześmianych absolwentów trzymających swoje dyplomy, ubranych w togi

Dyplomlove 2022

Konkurs dla uczestników Programu „Absolwent UMK” – świeżo „upieczonych” absolwentek i absolwentów.
Tu szybko i bezpłatnie założysz Kartę Absolwenta UMK, aby wziąć udział w konkursie.

Zadanie konkursowe

Prześlij swoje roześmiane i dumne zdjęcie z obrony pracy dyplomowej, obronionej w roku akademickim 2021/2022.

Czas trwania konkursu: 18 lipca 2022  – 30 września 2022.

więcej informacji

na grafice loga wydziałów i nazwy kierunków studiów podyplomowych, które udzielają 10% zniżki dla absolwentów

Studia podyplomowe ze zniżką

Absolwenci UMK mogą liczyć na zniżkę 10% w opłacie za niektóre studia podyplomowe na naszej Uczelni:

Partnerzy bliżej Ciebie!

Stworzyliśmy nakładkę na Mapy Google z informacjami o naszych Partnerach – oferowanych usługach i rabatach. Dzięki temu łatwo sprawdzicie przywileje dostępne w Waszej okolicy lub wygodnie wyznaczcie trasę dojazdu. Szczegóły poznacie klikając ikonki na mapie lub wybierając pozycje z menu w ramach 6 kategorii. Dodatkowo zdjęcia siedzib firm i instytucji ułatwią Wam dotarcie do celu.

Pamiętajcie, że część usług jest dostępna online lub z dowozem i możecie z nich skorzystać z prawie każdego miejsca w Polsce.