KontaktReja 25, 87-100 Toruń
e-mail: program@absolwent.umk.pl

GRAWITACJA – VI Dzień Gier Planszowych na UMK

Grawitacja – największe wydarzenie planszówkowe w Toruniu – odbędzie się w sobotę 18 marca 2023 w godz. 10:00 – 23:00. Organizatorami są Program "Absolwent UMK" oraz Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki "Thorn" we współpracy z Samorządem Studentów Wydziału Matematyki i Informatyki UMK oraz wydawcami gier planszowych.

Zapraszamy społeczność akademicką (studentów, absolwentów i pracowników UMK) oraz sympatyków Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Udział w imprezie jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych

Wkraczamy w Rok Kopernikański

550. rocznicę urodzin swojego patrona Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu uczci Światowym Kongresem Kopernikańskim.

na zdjęciu mural na budynku Domu Studenckiego nr 12 w Toruniu

Nowa siedziba

W dniach 24 – 28 listopada (czwartek – poniedziałek) biuro Programu "Absolwent UMK" będzie nieczynne, a po przeprowadzkowej przerwie zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ul. Reja 25 w Toruniu.

Nasze biuro mieścić się będzie na parterze Domu Studenckiego nr 12 (w dawnej księgarni UMK). Wejście do nowej siedziby Sekcji Promocyjnej Działu Promocji i Komunikacji UMK znajduje się na południowej stronie budynku przyozdobionej muralem nawiązującym do antyku namalowanym w 2018 roku przez toruńskiego artystę Andrzeja Poprostu. Po drugiej, północnej stronie budynku (widocznej od strony Rektoratu i Auli UMK) znajduje się mural ku pamięci Grzegorza Ciechowskiego. Więcej o muralach

na grafice Mikołaj Kopernik w todze z biretem trzymający dyplom

Profil absolwencki

Załóż absolwenckie konto pocztowe, aby móc logować się do usług UMK:

• profilu absolwenckiego, w którym możliwe jest:
    • składanie wniosku o duplikat karty
    • aktualizacja danych
    • zarządzanie absolwenckim kontem bibliotecznym
    • zarządzanie powiadomieniami o klubach i wydarzeniach
    • zarządzanie newsletterami
  • katalogu bibliotecznego (szczegóły korzystania z karty jako karty bibliotecznej)
  • ustawienia dostępu do bezprzewodowej sieci eduroam (WiFi) na terenie UMK

Katalog usług będzie się rozszerzał.

Zajęcia sportowe 2022/2023

Na zajęcia absolwenckie (poziom amatorski, grupy koedukacyjne) można się dopisać w każdym momencie (jednorazowe zapisy na cały rok 2022/2023).

Zajęcia odbywają się w nowym budynku Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK przy ul. św. Józefa 19 (za budynkiem z basenem).

Partnerzy bliżej Ciebie!

Stworzyliśmy nakładkę na Mapy Google z informacjami o naszych Partnerach – oferowanych usługach i rabatach. Dzięki temu łatwo sprawdzicie przywileje dostępne w Waszej okolicy lub wygodnie wyznaczcie trasę dojazdu. Szczegóły poznacie klikając ikonki na mapie lub wybierając pozycje z menu w ramach 6 kategorii. Dodatkowo zdjęcia siedzib firm i instytucji ułatwią Wam dotarcie do celu.

Pamiętajcie, że część usług jest dostępna online lub z dowozem i możecie z nich skorzystać z prawie każdego miejsca w Polsce.