KontaktGagarina 11, 87-100 Toruń
e-mail: program@absolwent.umk.pl

Nowy Partner: Księgarnia PWN

Księgarnia koncentruje się na książkach naukowych i specjalistycznych oraz wydawnictwach encyklopedycznych i słownikowych.  Oferuje także literaturę niskonakładową, wiele wydawnictw akademickich oraz materiały do nauki języków obcych. Dodatkowo posiada bardzo szeroką ofertę książek zagranicznych.

Oferta dla posiadaczy Karty Absolwenta UMK:

• 15% rabatu na całą ofertę z wyjątkiem podręczników szkolnych

Rabat nie sumuje się z innymi rabatami Partnera.

VII Bieg z książką NAUKA CHODZENIA Z RÓŻEWICZEM – podsumowanie

W sobotę 9 października 2021 odbyła się siódma edycja Biegu z książką organizowana przez Program “Absolwent UMK” oraz Klub Maratoński UMK przy wsparciu Biblioteki Uniwersyteckiej UMK. Tegoroczna edycja nawiązywała do ogłoszonego w 2021 Roku Tadeusza Różewicza.

na grafice znajdują się ręce trzymające karty do gry

Warsztaty brydżowe dla początkujących

6 października 2021 rozpoczną się warsztaty brydżowe dla początkujących prowadzone przez instruktora brydżowego Roberta Kamińskiego.

Spotkania będą odbywały się w środy w godz. 19:00 – 21:00 w sali nr 2 na parterze Wydziału Teologicznego UMK (Toruń, ul. Gagarina 37). Miejsce i terminy spotkań

Uczestniczyć mogą studenci, absolwenci i pracownicy UMK oraz uczniowie ULO UMK.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy (limit miejsc: 20 osób).

Zajęcia sportowe 2021/2022

Na zajęcia absolwenckie (poziom amatorski, grupy koedukacyjne) można się dopisać w każdym momencie (jednorazowe zapisy na cały rok 2021/2022).

Zajęcia odbywają się w sali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK przy ul. Gagarina 35.

20 urodziny PA UMK

Program "Absolwent UMK" został powołany do życia 19 lutego 2001 przy okazji rocznicy urodzin Patrona naszej Uczelni. Od 20 lat działamy na rzecz środowiska absolwenckiego. Z okazji okrągłego jubileuszu przygotowaliśmy kilka akcji i atrakcji, którymi kolejno będziemy dzielić się na tej stronie w ciągu całego roku.

Zachęcamy do przyłączania się do wspólnego świętowania!

Partnerzy bliżej Ciebie!

Stworzyliśmy nakładkę na Mapy Google z informacjami o naszych Partnerach – oferowanych usługach i rabatach. Dzięki temu łatwo sprawdzicie przywileje dostępne w Waszej okolicy lub wygodnie wyznaczcie trasę dojazdu. Szczegóły poznacie klikając ikonki na mapie lub wybierając pozycje z menu w ramach 6 kategorii. Dodatkowo zdjęcia siedzib firm i instytucji ułatwią Wam dotarcie do celu.

Pamiętajcie, że część usług jest dostępna online lub z dowozem i możecie z nich skorzystać z prawie każdego miejsca w Polsce.