KontaktGagarina 11, 87-100 Toruń
e-mail: program@absolwent.umk.pl

Wiadomości

na grafice loga wydziałów i nazwy kierunków studiów podyplomowych, które udzielają 10% zniżki dla absolwentów

Studia podyplomowe ze zniżką

Absolwenci UMK mogą liczyć na zniżkę 10% w opłacie za niektóre studia podyplomowe na naszej Uczelni:

na zdjęciu uczestniczka turnieju brydżowego z kartami przy stole

XIX Towarzyski Turniej Brydżowy Par – podsumowanie

W niedzielę 22 maja 2022 odbył się XIX Towarzyski Turniej Brydżowy Par organizowany przez Program Absolwent UMK. Sędziami byli absolwenci UMK Piotr Szubarga i Paweł Szubarga.

W turnieju udział wzięło 27 par zawodników, a wśród nich 32 absolwentów UMK. Dla 6 uczestników był to pierwszy turniej na UMK – część z nich to uczestnicy warsztatów brydżowych dla początkujących, które odbywają się w ramach Klubu Brydżowego UMK pod kierunkiem trenera Roberta Kamińskiego.

Na podium stanęli:

1. Ewa i Przemysław Kitowie (absolwenci chemii UMK)
  2. Krzysztof Dzierżak (absolwent zarządzania i marketingu UMK) i Jerzy Misiórski
  3. Jerzy Bauchrowicz (absolwent studiów podyplomowych informatyka dla nauczycieli UMK) i Gerard Bełkowski

Warto zaznaczyć, że zawodnicy mogli obniżyć o 5 zł wysokość wpisowego korzystając z tzw. ekologicznej zniżki – za przyniesienia własnego kubka i łyżeczki. Z tej opcji skorzystało aż 77% osób. Dzięki temu zminimalizowaliśmy zużycie plastikowych jednorazowych naczyń w kąciku kawowym.

10 różnic z lotu ptaka

Konkurs dla dzieci absolwentów UMK z okazji Dnia Dziecka. Do wygrania Nanopolis. Uniwersum przez lupę – interaktywna książka popularnonaukowa, wydana z myślą o dzieciach wychowanków Uczelni. Więcej o książce

na zdjęciu rozłożona plansza szachowa i maskotka na szczęście

XI Szachy w Harmonijce

XI Turniej „Szachy w Harmonijce” o nagrodę Dziekana Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych UMK odbędzie się w dniach 1 – 3 lipca 2022. Wydarzenie organizuje Wydział oraz Program Absolwent UMK, przy partnerskiej współpracy z Fundacją Amicus Universitatis Nicolai Copernici.

Zapisy od 20.06.2022 przez serwis chessarbiter.

Szczegóły i regulamin

Relacja z Warmii

W niedzielę 8 maja 2022 odbyła się 11 wycieczka z cyklu "Absolwent z Kulturą" – Z werwą na Warmię. Grupa absolwentów, w podziale na dwie podgrupy, zwiedzała Gietrzwałd, Olsztyn oraz Nowe Miasto Lubawskie.

Pełną relację fotograficzną z wyjazdu można zobaczyć w galerii Flickr.

Nowy Partner: Adria Art

Adria-Art to największa firma organizująca wydarzenia kulturalne: spektakle teatralne, koncerty, kabarety na terenie całej Polski. Rocznie organizuje około 1000 projektów.

Posiadaczom Karty Absolwenta UMK oferuje:

• 10% zniżki na wszystkie wydarzenia w całej Polsce – po wpisaniu kodu ABSOLWENT10RMUMK,
  • do 50% zniżki na wybrane projekty – po wpisaniu kodu podanego przez Partnera.

Absolwent UMK na Mistrzostwach Świata w Canicross

Witold Orcholski, absolwent UMK, weźmie udział w Mistrzostwach Świata w dyscyplinie Canicross (ICF World Championship 2022), które rozpoczną się 28 kwietnia 2022 we Francji.

Wcześniej Toruński maratończyk i ultramaratończyk przebiegł m.in. zamarznięty Bajkał i uczestniczył w biegu między kontynentami. Teraz specjalizuje się w sportach z psami, biegając z psem Gotha. Jest zawodnikiem klubu T.S. Opatrunki, honorowo związany z Klubem Maratońskim UMK.

Porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym

Uniwersytecka Poradnia Profilaktyki i Pomocy SYNERGIA 17 marca rozpoczyna cykl wykładów otwartych dla lokalnej społeczności. W trakcie 10 spotkań poruszonych zostanie wiele kwestii związanych ze zdrowiem psychicznym i rozwojem dzieci oraz dorosłych.

Nowy Partner: Aqua Toruń

Partner oferuje posiadaczom Karty Absolwenta UMK możliwość zakupu biletów ulgowych.

Nowy Partner: Korty tenisowe Skarpa

Partner oferuje 10% zniżki na wynajem kortu tenisowego.

Dostępne obiekty

• Hala z 4 pełnowymiarowymi kortami do gry w tenisa
  • Korty zewnętrzne:
    • Kort Centralny
    • 4 treningowe
    • 4 turniejowe

Partnerzy bliżej Ciebie!

Stworzyliśmy nakładkę na Mapy Google z informacjami o naszych Partnerach – oferowanych usługach i rabatach. Dzięki temu łatwo sprawdzicie przywileje dostępne w Waszej okolicy lub wygodnie wyznaczcie trasę dojazdu. Szczegóły poznacie klikając ikonki na mapie lub wybierając pozycje z menu w ramach 6 kategorii. Dodatkowo zdjęcia siedzib firm i instytucji ułatwią Wam dotarcie do celu.

Pamiętajcie, że część usług jest dostępna online lub z dowozem i możecie z nich skorzystać z prawie każdego miejsca w Polsce.