Zmiany w funkcjonowaniu Programu „Absolwent UMK” w kontekście zagrożenia SARS-CoV-2

fot. pixabay.com

Obowiązujące zarządzenia

Informacje będą na bieżąco aktualizowane na tej stronie.

Bieżące funkcjonowanie Programu "Absolwent UMK"

Do odwołania:

• Biuro Programu Absolwent UMK działa, ale zostaje zamknięte dla osób z zewnątrz – prosimy o kontakt mailowy program@absolwent.umk.pl lub telefoniczny + 48 (56) 611 22 36.
  • Karty Absolwenta UMK wydawane są tylko drogą pocztową. Zgłoszenia przyjmujemy pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

Zajęcia sportowe:

Odwołane zostały zajęcia sportowe na UMK:

• koszykówki, siatkówki, tenisa stołowego,
  • wycieczki rowerowe oraz spotkania Klubu Brydżowego UMK.

Od dnia 1 lipca 2020 wznawia się działalność pływalni Uniwersyteckiego Centrum Sportowego oraz zajęcia dla absolwentów z: koszykówki, siatkówki, tenisa stołowego (stara sala gimnastyczna) - na zasadach zgodnych z wytycznymi na temat pandemii COVID-19.

Odwołane wydarzenia absolwenckie:

• Imprezy z dnia 14 marca 2020: VI Dzień Gier Planszowych GRAWITACJA, konferencja #GrazUMK. Gry planszowe w edukacji, a także finał rozgrywek w ramach projektu #GRAzUMK. Nie jest wykluczone, że wydarzenia odbędą się w innym terminie, ale dzisiaj nie jesteśmy w stanie go podać.
  • Dyplomatorium Wydziału Sztuk Pięknych w dniu 3 kwietnia 2020.
  • Skołowane Niedziele (wycieczki rowerowe) w dniach: 11 kwietnia, 10 maja, 14 czerwca 2020.
  • Skołowana majówka Żądza Grudziądza 1 – 3 maja 2020.

Przesunięte wydarzenia absolwenckie:

• Wycieczka autokarowa do Olsztyna Z werwą na Warmię (z cyklu Absolwent z kulturą) została przesunięta z 4 kwietnia na jesień.
  • Bieg z książką "Passusy Tyrmanda" z 17 maja 2020 na 4 października 2020.