Reja 25, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 22 36
+48 56 611 22 37
e-mail: program@absolwent.umk.pl
obrazek nr 1

VI Dzień Gier Planszowych na UMK

10 marca 2020

Zgodnie z wytycznymi i zaleceniami rządu RP w związku z rozprzestrzenianiem się SARS-CoV-2 zmuszeni jesteśmy odwołać VI Dzień Gier Planszowych GRAWITACJA, konferencję #GrazUMK.Gry planszowe w edukacji, a także finał rozgrywek w ramach projektu #GRAzUMK.

Nie jest wykluczone, że impreza odbędzie się w innym terminie, ale dzisiaj nie jesteśmy w stanie go podać.Podstawowe informacje

  • Termin: sobota, 14 marca 2019, godz. 10:00 – 23:00
  • Miejsce: Wydział Matematyki i Informatyki UMK (ul. Chopina 12/18 w Toruniu), na miejscu będzie otwarty bar ze sklepikiem (do godz. 21:00)
  • Dojazd: autobusy: 10, 11, 12, 13, 14, 20, 22, 27, 36 i 38 (przystanek Plac Rapackiego)
  • Parking: przed budynkiem mały, stojaki rowerowe

Wstęp na imprezę jest wolny dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy społeczność akademicką (studentów, absolwentów i pracowników UMK) oraz sympatyków Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Drobna jednorazowa opłata w wysokości 10 zł pobierana jest jedynie w wypożyczalni gier (od jednej osoby, która wypożycza gry dla całej grupy na cały dzień) – z opłaty zwolnieni są posiadacze Karty Absolwenta UMK, legitymacji studenta UMK, legitymacji ucznia Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu oraz finaliści rozgrywek #GRAzUMK posiadający specjalny bilet. Płatność możliwa jest tylko gotówką (prosimy przygotować odliczoną kwotę).


Organizatorzy i partnerzy

Organizatorzy

Partnerzy


Ramowy program imprezy

W godzinach 10:00 – 23:00 działała będzie wypożyczalnia gier. W games roomie dostępnych będzie ponad 250 różnych tytułów.

Tradycyjnie odbywać się będą pokazy nowości wydawniczych (stoiska wydawnictw: Nasza Księgarnia, Galakta, Fox Games i WhatTheFrog) i turnieje w popularne tytuły. Odbędzie się również ogólnopolski finał rozgrywek międzyszkolnych #GRAzUMK w gry Totem (wydawnictwa Nasza Księgarnia) i Planeta (wydawnictwa Rebel).

Dla rodzin z małymi dziećmi dostępna będzie osobna sala gier rodzinnych z animatorami, pokazami i turniejami dla najmłodszych.

Dla absolwentów UMK – nauczycieli odbędzie się konferencja szkoleniowa#GRAzUMK. Gry planszowe w edukacji z zakresu wykorzystania nowoczesnych gier planszowych w warsztacie metodycznym nauczyciela i wychowawcy.

Szczegółowy  program: Grawitacja 2020 – Program.


Podsumowanie

  • konwent w liczbach

Relacja