Relacja z wycieczki MMMazowsze!

W sobotę 28 września 2024 odbyła się 17. wycieczka z cyklu "Absolwent z Kulturą" – MMMazowsze! Grupa absolwentów, w podziale na dwie podgrupy, zwiedzała Płock (zwiedzanie neogotyckiej Świątyni Miłosierdzia i Miłości oraz spotkanie z przedstawicielem Kościoła Starokatolickiego Mariawitów), Sierpc (Muzeum Wsi Mazowieckiej) i Bieżuń (Muzeum Małego Miasta).

Pełną relację fotograficzną z wyjazdu można zobaczyć w galerii Flickr.

Konkurs fotograficzny

Do ogłoszonego w trakcie wyjazdu konkursu zgłoszono 44 fotografii, które miały oddawać ducha i charakter wycieczki.

Równorzędne 1 miejsce – do wyboru kubek absolwencki lub filiżanka uniwersytecka oraz ściereczka do okularów – otrzymują:

• Robert Ciechanowski
  • Irmina Czapiewska
  • Paulina Jakubanis
  • Aleksandra Kniat
  • Maciej Musiał

Gratulujemy! Nagrodzone zdjęcia można zobaczyć w galerii na dole strony.

Kolejna wycieczka planowana jest na wiosnę 2025. Informację prześlemy w newsletterze absolwenckim.

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.