Usuwanie nieużywanych absolwenckich kont pocztowych

Uniwersyteckie Centrum Informatyczne UMK (UCI) prowadzi akcję porządkowania przestrzeni uniwersyteckich serwerów pocztowych. W związku z tym po 30 kwietnia 2024 usunięte zostaną nieużywane absolwenckie konta pocztowe, tzn. takie, które:

• były nieaktywne przez ostatnie 3 lata (brak logowania, brak przekierowania wiadomości na inny adres pocztowy),
  • nie są powiązane z absolwenckim kontem bibliotecznym.

W najbliższych dniach osoby, których konta zostały wytypowane (na podstawie powyższych warunków) do usunięcia, otrzymają powiadomienie mailowe.

Aby uniknąć skasowania konta, należy do końca kwietnia 2024 minimum raz zalogować się na konto przez Centralny Punkt Logowania UMK lub Profil absolwencki UMK.

W przypadku, gdy konto zostanie usunięte, będzie można założyć nowe konto w Profilu absolwenckim UMK.