Kontakt Reja 25, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 22 36
+48 56 611 22 37
e-mail: program@absolwent.umk.pl

Spotkanie: Ogdowski war (non)fiction

Zdjęcie ilustracyjne
Marcin Ogdowski | wschodnia Ukraina 2015 fot. Darek Prosiński

Otwarte spotkanie z Marcinem Ogdowskim, absolwentem socjologii UMK, dziennikarzem, pisarzem i blogerem. Autor powieści political/war fiction opowie o swojej twórczości oraz o doświadczeniach  korespondenta i reportera wojennego z krajów Bliskiego Wschodu, Afryki i Ukrainy. Absolwent zaprezentuje fotorelacje z miejsc objętych konfliktem oraz odpowie na pytania publiczności.

  • Termin: sobota, 8 października 2022, godz. 17:00 – 19:00
  • Miejsce: klub Od Nowa, ul. Gagarina 37a
  • Prowadzący spotkanie: dr hab. Piotr Gauden, prof. UMK
  • Organizatorzy: Program "Absolwent UMK" i Fundacja Amicus Universitatis Nicolai Copernici

Marcin Ogdowski jest jednym z najbardziej znanych i cenionych w Polsce reporterów wojennych. Wielokrotnie relacjonował konflikty i humanitarne kryzysy. Był korespondentem wojennym w: Iraku, Afganistanie, Ukrainie oraz specjalnym wysłannikiem do Libanu, Gruzji, Ugandy i Kenii. Obecnie jest niezależnym publicystą, współpracuje z Tygodnikiem „Przegląd”, prowadzi blog bezkamuflazu.pl, a także pisze powieści wojenne (political/war fiction).

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

zdjęcie korespondenta wojennego w okopach. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcie korespondenta wojennego w okopach. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcie korespondenta wojennego w okopach. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. okładka książki. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. okładka książki. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. okładka książki. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. okładka książki. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. okładka książki. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. okładka książki. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. okładka książki. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. okładka książki. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. okładka książki. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. okładka książki. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcie ze spotkania w klubie Od Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcie ze spotkania w klubie Od Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcie ze spotkania w klubie Od Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcie ze spotkania w klubie Od Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcie ze spotkania w klubie Od Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcie ze spotkania w klubie Od Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcie ze spotkania w klubie Od Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcie ze spotkania w klubie Od Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcie ze spotkania w klubie Od Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcie ze spotkania w klubie Od Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.