Z SZELESTEM I NUTKĄ PAPIERU

sobota, 7 września 2019, godz. 7:00 – 23:00

Absolwencka wycieczka autokarowa z cyklu Absolwent z kulturą do Warszawy.

Program wycieczki

Zwiedzanie odbywać się będzie w dwóch grupach, które czasami będą dzielone na podgrupy. Przewiduje się dużo chodzenia pomiędzy obiektami – razem ok. 2 km, nie licząc indywidualnego przemieszczania się w czasie wolnym na obiad.

Szczegóły wyjazdu

Wyjazd

• autokar podstawiony zostanie o godz. 6:30 za Aulą UMK od strony odkrytego basenu,
  • odjazd z przystanków (proszę wpisać nazwę w zgłoszeniu):
    • Aula UMK (od strony odkrytego basenu) – o godz. 7:00
    • Centrum (przystanek autobusowy Odrodzenia w stronę Rubinkowa) – ok. 7:05
    • Rubinkowo (przystanek autobusowy OBI) – ok. 7:13

• wyjazd z Warszawy ok. godz. 19:00
  • przyjazd do Torunia ok. godz. 23:00

Szczegóły organizacyjne przekażemy uczestnikom e-mailem w tygodniu poprzedzającym wycieczkę.

Koszt i zgłoszenia

Koszt udziału wynosi 100 zł na osobę. Cena obejmuje: transport autokarem, bilety wstępu, opłatę za przewodników i ubezpieczenie.

Opłatę (100 zł od osoby) należy wpłacić do 23 sierpnia 2019 na konto Fundacji Amicus Universitatis Nicolai Copernici, Gagarina 11, 87–100 Toruń, nr konta: 56 1140 2017 0000 4502 0345 2695. W okienku “Tytułem” należy wpisać “Warszawa” oraz imię i nazwisko swoje i osoby towarzyszącej.

Jeden absolwent UMK ma prawo zabrać jedną osobę towarzyszącą. Obowiązuje kolejność zgłoszeń!

Elektroniczne zgłoszenie (uruchomione od 30 lipca 2019 o godz. 12.00) na wycieczkę wypełnia tylko absolwent, który uzupełnia również dane osoby towarzyszącej (musi oświadczyć, że posiada jej zgodę na to). W zgłoszeniu (w okienku UWAGI) prosimy o podanie nazwy przystanku wejścia do autokaru (Aula UMK, Centrum, Rubinkowo).

• Galeria Flickr (189 zdjęć w dużej rozdzielczości do pobrania)
  • fot. Anna Bielawiec-Osińska, Kinga Nemere-Czachowska, Piotr Iwiński

Z szelestem i nutką papieru - Warszawa 07.09.2019

Galeria zdjęć:

Nokturn Es-dur op. 9 nr 2, takty 0-1, 18-34. Egzemplarz z ołówkowymi naniesieniami pisanymi ręką Chopina [fot. BU UMK | www.bu.umk.pl/chopinowskie-odkrycie] Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie - gmach od strony ulicy Dobrej [fot. Adrian Grycuk | Wikipedia] Centrum Pieniądza NBP - Laboratorium autentyczności [fot. www.cpnbp.pl] Centrum Pieniądza NBP - Narodziny pieniądza [fot. www.cpnbp.pl] Centrum Pieniądza NBP - Skarbiec [fot. www.cpnbp.pl] Centrum Pieniądza NBP - Giełda i rynki finansowe [fot. www.cpnbp.pl] Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie - Doświadczanie Chopina - wystawa stała [fot. www.muzeum.nifc.pl] Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie [fot. E. Wińczyk | www.muzeum.nifc.pl] Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie [fot. E. Wińczyk | www.muzeum.nifc.pl] Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie [fot. E. Wińczyk | www.muzeum.nifc.pl]