Podstawowe informacje

  • Termin: sobota, 10 marca 2018, godz. 10:00-21:00
  • Miejsce: Wydział Matematyki i Informatyki UMK (ul. Chopina 12/18 w Toruniu, budynek nr 25 na mapce), na miejscu będzie otwarty bar ze sklepikiem
  • Dojazd: tramwaje: 3, 5 (przystanek Ogród Zoobotaniczny lub Plac Rapackiego), autobusy: 10, 11, 12, 13, 14, 20, 22, 27, 36 i 38 (przystanek Plac Rapackiego), Toruński Rower Miejski (najbliższe stacje: stacja nr 3 Plac Rapackiego, stacja nr 20 ul. Mickiewicza / ul. Tujakowskiego)
  • Parking: przed budynkiem mały, stojaki rowerowe

Wstęp na imprezę jest wolny dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy społeczność akademicką oraz sympatyków Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Udział w imprezie jest bezpłatny. Drobna opłata pobierana jest jedynie w wypożyczalni gier – z opłaty zwolnieni są posiadacze Karty Absolwenta UMK, legitymacji studenta UMK i ucznia GiLA. Płatność możliwa jest tylko gotówką (prosimy przygotować odliczoną kwotę).

Tak się bawiliśmy w zeszłym roku:

 

Program imprezy

W godzinach 10:00 – 21:00 działała będzie wypożyczalnia gier z dostępnymi ponad 350 grami (polecane gry).

W programie imprezy przewidziane są pokazy i turnieje gier oraz eliminacje do Mistrzostw Polski w gry Wsiąść do Pociągu: Zjednoczone Królestwo, Marco Polo i Potwory w Tokio.

Dla rodzin z małymi dziećmi dostępna będzie osobna sala gier rodzinnych z pokazami i turniejami dla najmłodszych oraz warsztatami dla dzieci Niekończąca się rozgrywka i dla rodziców Planszówkowy rodzic, czyli 5 filarów grania z dziećmi.

Wśrod dodatkowych atrakcji będzie możliwość zagrania w nietypowe odmiany bilardu piłkarskiego (połączenie bilardu i piłki nożnej) oraz indyjskiego (połączenie bilardu i gry w kapsle).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Grawitacja 2018 – Program.

 

Organizacja

Organizatorzy

Partnerzy

Grawitacja 2018 - organizatorzy i partnerzy