Terminy uroczystości wręczania dyplomów na UMK (jesień-zima 2013/14)

Uroczystości w Toruniu (lista kompletowana):

  • Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej: 16 listopada, Instytut Fizyki UMK, godz. 11:00
  • Wydział Nauk o Ziemi: 23 listopada, aula Collegium Humanisticum, godz. 12:00
  • Wydział Chemii: 30 listopada, ACKiS "Od Nowa", godz.11:00
  • Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, aula WNEiZ:

- 30 listopada, godz. 13.00 - absolwenci zarządzania II st.
- 11 stycznia , godz. 13.00 - absolwenci ekonomii II st.
- 18 stycznia godz. 13.00 - absolwenci finansów i rachunkowości II st.

  • Wydział Nauk Pedagogicznych:1 grudnia, ACKiS "Od Nowa":

- dla absolwentów studiów I-go stopnia o godz. 10:00
- dla absolwentów studiów II-go stopnia o godz. 12:00

  • Wydział Teologiczny: 4 grudnia, Aula Magna (na Wydziale Teologicznym), godz. 14:00
  • Wydział Nauk Historycznych: 6 grudnia, aula Collegium Humanisticum, godz. 13:00
  • Wydział Politologii i Studiów Międzynarodowych: 7 grudnia, aula Wydziału Teologicznego UMK, godz. 11:00
  • Wydział Filologiczny: 7 grudnia, aula Collegium Humanisticum, godz. 10:00
  • Wydział Prawa i Administracji: aula na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania:

 7 grudnia:

        - dla absolwentów prawa o godz. 10:00
        - dla absolwentów administracji I i II stopnia oraz administracji i zarządzania o godz. 13:00
        - dla absolwentów europeistyki I i II stopnia oraz europeistyki z filologią włoską o godz. 15:00

18 stycznia

         - absolwenci studiów niestacjonarnych, godz. 10:00

  • Wydział Biologii i Ochrony Środowiska: 15 grudnia, ACKiS "Od Nowa", godz. 11:00
  • Wydział Humanistyczny: 22 lutego, klub Od Nowa, godz. 11.00
  • Wydział Matematyki i Informatyki: 22 lutego, aula Wydziału, godz. 12.00
  • Wydział Sztuk Pięknych: 7 marca, godz. 11.00 - uroczystość, godz. 13.00 - finisaż wystawy, Centrum Sztuki Współczesnej

 

Uroczystości w Bydgoszczy:

  • Wydział Lekarski: 23 listopada, Filharmonia Pomorska (ul. Szwalbego 6), godz. 12:00
  • Wydział Nauk o Zdrowiu: 30 listopada, aula AB (budynek A) przy ul. Jagiellońskiej 13-15
    godz. 11:00:
    - dietetyka
    - fizjoterapia
    - pielęgniarstwo (I stopień stacjonarne)
    - ratownictwo medyczne (I stopień stacjonarne i niestacjonarne)
    - zdrowie publiczne (II stopień stacjonarne i niestacjonarne)

      godz. 13:00:
      - pielęgniarstwo (II stopień stacjonarne i niestacjonarne)
      - pielęgniarstwo (I stopień niestacjonarne - tzw. pomostowe)
      - zdrowie publiczne (I stopień stacjonarne i niestacjonarne)
      - położnictwo (I stopień – stacjonarne i niestacjonarne - tzw. pomostowe)

  • Wydział Farmaceutyczny: 7 grudnia, aula AB (budynek A) przy ul. Jagiellońskiej 13-15, godz. 12:00

Zobacz zdjęcia z uroczystości!