Klub Rowerowy Skołowani


"Życie jest jak jazda na rowerze. By utrzymać równowagę musisz być w ruchu"

Albert Einstein

Klub Rowerowy "Skołowani" powstał w lipcu 2007 z inicjatywy uczestników dorocznych wycieczek Programu "Absolwent UMK".

Na tej stronie znajdziesz zapowiedzi kolejnych wypraw, obejrzysz zdjęcia i komentarze autorstwa uczestników wycieczek Klubu.

Dołącz do nas!

Jedyne wymaganie sprzętowe to sprawny rower i minimum awaryjne - zapasowa dętka lub łatki. Dla bezpieczeństwa zachęcamy do zaopatrzenia się w kask i elementy odblaskowe. Tempo na trasie dostosowywane jest do możliwości uczestników wycieczek. Zapewniamy sympatyczną atmosferę i pomoc techniczną w razie potrzeby.

Do zobaczenia na szlaku!

Sonda o Klubie rowerowym SKOŁOWANI


Jeśli jesteś rowerzystą (nawet jeśli do tej pory z nami nie jeździłeś), prosimy – weź również udział w sondzie na temat wycieczek rowerowych. Kwestionariusz zawiera 11 pytań , jego wypełnienie zajmie ok. 3 minuty.


Członkowie klubu


Zobacz sylwetki rowerowe pozytywnie skołowanych absolwentów.


Powiadomienia o wycieczkach


Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia mailowe o nowych wycieczkach – dopisz się do listy mailingowej (formularz na stronie Wycieczki 2017). Informacje o wycieczkach pojawiają się również na forum oraz Facebooku.


Poradnik dla organizatora wycieczki


Chcesz zorganizować wycieczkę dla Skołowanych? Dowiedz się, o czym pamiętać, kiedy zgłosić i w czym możemy pomóc! Poradnik dla organizatora


Dycha na liczniku


W lipcu 2017 obchodziliśmy 10-lecie powstania Klubu Rowerowego SKOŁOWANI! Z inicjatywy Danusi Burnickiej "Dynamik" tę wspaniałą rocznicę uświetniliśmy wystawą: zdjęć, pamiątek oraz relacji z wycieczek. Wystawę Dycha na liczniku można było oglądać w Bibliotece Głównej UMK od 14.06 do 31.08.2017.