Klub Rowerowy Skołowani


"Życie jest jak jazda na rowerze. By utrzymać równowagę musisz być w ruchu"

Albert Einstein

Klub Rowerowy "Skołowani" powstał w lipcu 2007 z inicjatywy uczestników dorocznych wycieczek Programu "Absolwent UMK".

Na tej stronie znajdziesz zapowiedzi kolejnych wypraw, obejrzysz zdjęcia i komentarze autorstwa uczestników wycieczek Klubu.

Dołącz do nas!

Jedyne wymaganie sprzętowe to sprawny rower i minimum awaryjne - zapasowa dętka lub łatki. Dla bezpieczeństwa zachęcamy do zaopatrzenia się w kask i elementy odblaskowe. Tempo na trasie dostosowywane jest do możliwości uczestników wycieczek. Zapewniamy sympatyczną atmosferę i pomoc techniczną w razie potrzeby.

Do zobaczenia na szlaku!

Sonda o Klubie rowerowym SKOŁOWANI


Jeśli jesteś rowerzystą (nawet jeśli do tej pory z nami nie jeździłeś), prosimy – weź również udział w sondzie na temat wycieczek rowerowych. Kwestionariusz zawiera 11 pytań , jego wypełnienie zajmie ok. 3 minuty.


Członkowie klubu


Sylwetki pozytywnie skołowanych absolwentów. Kogo nie ma – niech foto i opis dosyła!


Majowa depresja na Żuławach Wiślanych


Wycieczka rowerowa (225 km w 5 dni) dla absolwentów UMK z osobami towarzyszącymi z noclegiem w gospodarstwie agroturystycznym w Rychnowie Żuławskim w terminie 29 kwietnia – 3 maja 2017. Zapisy zamknięte. Szczegóły


Środek Polski


Wycieczka rowerowa (400 km w 9 dni) dla absolwentów UMK z osobami towarzyszącymi w dniach 29 lipca – 6 sierpnia 2017. Zgłoszenia do 20 kwietnia 2017. Szczegóły