Klub Rowerowy Skołowani


"Życie jest jak jazda na rowerze. By utrzymać równowagę musisz być w ruchu"

Albert Einstein

Klub Rowerowy "Skołowani" powstał w lipcu 2007 z inicjatywy uczestników dorocznych wycieczek Programu "Absolwent UMK".

Na tej stronie znajdziesz zapowiedzi kolejnych wypraw, obejrzysz zdjęcia i komentarze autorstwa uczestników wycieczek Klubu.

Dołącz do nas!

Jedyne wymaganie sprzętowe to sprawny rower i minimum awaryjne - zapasowa dętka lub łatki. Dla bezpieczeństwa zachęcamy do zaopatrzenia się w kask i elementy odblaskowe. Tempo na trasie dostosowywane jest do możliwości uczestników wycieczek. Zapewniamy sympatyczną atmosferę i pomoc techniczną w razie potrzeby.

Do zobaczenia na szlaku!

Sonda o Klubie rowerowym SKOŁOWANI


Jeśli jesteś rowerzystą (nawet jeśli do tej pory z nami nie jeździłeś), prosimy – weź również udział w sondzie na temat wycieczek rowerowych. Kwestionariusz zawiera 11 pytań , jego wypełnienie zajmie ok. 3 minuty.


Członkowie klubu


Sylwetki pozytywnie skołowanych absolwentów. Kogo nie ma – niech foto i opis dosyła!


Dycha na liczniku – wystawa z okazji 10-lecia Klubu Rowerowego SKOŁOWANI


W lipcu obchodzić będziemy 10-lecie powstania Klubu Rowerowego SKOŁOWANI! Trudno w to uwierzyć, ale już tyle lat jeździcie razem na krótsze i dalsze wycieczki.  Z inicjatywy Danusi Burnickiej "Dynamik" tę wspaniałą rocznicę chcemy uświetnić wystawą: zdjęć, pamiątek oraz relacji z wycieczek.

Wystawę Dycha na liczniku można będzie oglądać w Bibliotece Głównej UMK (parter) od 14 czerwca do końca sierpnia 2017. Wernisaż planujemy wstępnie na 30 czerwca po południu.

ZBIERANIE PAMIĄTEK

W związku z organizacją wystawy prosimy Was o wsparcie w postaci zdjęć (w dużej rozdzielczości) i innych pamiątek, zwłaszcza z wycieczek najstarszych oraz ostatnich . Mile widziane są również krótkie wspomnienia i anegdoty związane z wycieczkami, które urozmaicą wystawę.

Na materiały te czekamy do 29 maja (poniedziałek) – można przesyłać je do nas e-mailem, poprzez stronę We Transfer lub osobiście od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00. Możemy też odebrać je bezpośrednio od Was we wskazanym terminie i miejscu.


Środek Polski


Wycieczka rowerowa (400 km w 9 dni) dla absolwentów UMK z osobami towarzyszącymi w dniach 29 lipca – 6 sierpnia 2017. Zgłoszenia do 20 kwietnia 2017. Szczegóły