Reja 25, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 22 36
+48 56 611 22 37
e-mail: program@absolwent.umk.pl
obrazek nr 1

Warsztaty brydżowe

Od stycznia 2024 instruktorem grupy zaawansowanej jest Marek Uleniecki. Warsztaty brydżowe odbywają się w każdąśrodę w godz. 17:00 – 21:00, w sali ćwiczeniowej nr 1, na parterze budynku Wydziału Teologicznego przy ul. Gagarina 37.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.


Od października do grudnia 2023 warsztaty brydżowe odbywać się będą w każdą środę w godz. 17:00 – 21:00, począwszy od 4 października 2023, w sali ćwiczeniowej nr 1, na parterze budynku Wydziału Teologicznego. W tym roku funkcjonować będzie tylko grupa zaawansowana (dla osób, które znają podstawy brydża), której instruktorem będzie Robert Kamiński.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.


Od 8 września 2021 (po przerwie związanej z pandemią) reaktywowane zostały spotkania Klubu Brydżowego, tym razem w formie warsztatów prowadzonych przez Roberta Kamińskiego, instruktora Polskiego Związku Brydża Sportowego.

Zajęcia pod hasłem: “Brydż – fitness umysłu” prowadzone są na dwóch poziomach zaawansowania, zgodnie z mottem “Minimum teorii, maksimum praktyki”:

  • grupa początkująca (“od zera”) – dla osób chcących opanować podstawy na tyle, by usiąść do stolika i zagrać,
  • grupa zaawansowana – dla zawodników średnio zaawansowanych pragnących poprawić swoje umiejętności.
Zajęcia obejmują: ćwiczenia, quizy, zadania i zabawy doskonalące umiejętności licytacyjne, rozgrywkowe i wistowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Prócz zajęć ściśle brydżowych warsztaty uzupełniane będą wieloma innymi ćwiczeniami rozwijającymi kreatywność, wyobraźnię, pamięć, myślenie, zdolności interpersonalne, słowem wszystko to, co składa się na fitness umysłu.

Miejsce i terminy spotkań

Uczestniczyć mogą studenci, absolwenci i pracownicy UMK oraz uczniowie ULO UMK.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Galeria zdjęć:

plakat 2023