Przywileje i partnerzy

♦   dla dzieci   ♦   z osobą towarzyszącą   ♦   Toruń   ♦   Bydgoszcz   ♦   Włocławek   ♦   Lublin   ♦   Polska   ♦

TUiR Warta S.A.
Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.

Toruń, ul. Małe Grabary 9
tel. +48 56 610 74 43
http://www.warta.pl

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działa od 1920 roku. Oferta firmy składa się z ponad 160 produktów przeznaczonych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Obejmuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, finansowe i odpowiedzialności cywilnej. Firma konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży, zarówno tradycyjnej, jak i internetowej.

Przywileje dla absolwentów UMK:

10% rabatu na ubezpieczenia:

 • Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC)
 • Ubezpieczenie Autocasco Standard (ACS)
 • Ubezpieczenie Autocasco Komfort (ACK)
 • Ubezpieczenie Warta Dom PLUS (WD +)
 • Ubezpieczenia Warta Dom Komfort PLUS (WDK +)

Zniżka ta stosowana jest wyłącznie przy zawieraniu nowej umowy ubezpieczenia. Może być ona łączona z innymi zniżkami, z wyłączeniem rabatów udzielanych w ramach programów WARTA FIRMA, w przypadku taryfikacji umowy Mała Flota oraz w przypadku wznawiania umowy w ramach promocji SOWA.

Adresy i telefony placówek dostępne na www.warta.pl oraz pod numerem infolinii 801 308 308. Informacji udzielają również pracownicy toruńskiego oddziału TUiR WARTA S.A. pod numerem 56 610 74 43.

HDI Asekuracja
Firma ubezpieczeniowa

tel. 801 801 181, +48 22 449 99 99
http://hdiubezpieczenia.pl

HDI jako marka o ponad 100 letniej tradycji na świecie, obecna jest w Polsce od ponad 10 lat. Obecnie to znak towarowy pod którym spółka TUiR "WARTA" S.A. oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.
 
To efekt połączenia 28 grudnia 2012 r. spółek HDI Asekuracja TU oraz TUiR "WARTA" S.A., w jedno bardzo mocne towarzystwo ubezpieczeniowe, zajmujące pozycję wicelidera na rynku ubezpieczeń majątkowych.

Przywileje dla absolwentów UMK:

10% rabatu na ubezpieczenia:

 • OC dla posiadaczy pojazdów mechanicznych
 • HDI AUTOCASCO (HDI AC+)
 • HDI TWÓJ DOM

Zniżka stosowana jest wyłącznie przy zawieraniu nowej umowy ubezpieczenia.

Black Out
Escape room Włocławek

Włocławek, ul. Piaski 24
tel. 690 389 289
wloclawek@blackout-room.pl
http://blackout.wloclawek.pl
https://www.facebook.com/BlackOut-Włocławek-459475867590099

Escape game to świetna forma spedzenia wolnego czasu, która w obecnym czasie jest  jedną z najpopularniejszych rozrywek na rynku. Idea jest prosta: zamykają Cię w wybranym przez Ciebie pokoju na 60 minut, musisz się z niego wydostać, pokonując przeszkody w postaci zagadek, kłódek i szyfrów. Twój cel to klucz do wyjścia. Podejmiesz wyzwanie ?

Na tą chwilę oferujemy dwa klimatyczne pokoje.

 • Azyl Psychopaty – pokój seryjnego zabójcy, który wymaga od uczestników gry nie tylko intensywnej pracy umysłu, ale również zdolności manualnych. Pokój przeznaczony dla osób, które oczekują dreszczyku emocji.

2-5 uczestników

 • Pokój Wiedźmy Hogaty – brzmi bajkowo, jednak nie jest tak prosto. Pokój, który wymaga intensywnego myślenia. Zadaniem uczestników jest uwolnić Jasia, który posiada klucz do wyjścia. Niestety od samego początku do końca na przeszkodzie stoi przekorna i złośliwa wiedźma Hogata. Pokój dla miłośników kłódek.

2-4 uczestników

Przywileje dla absolwentów UMK:

 1. Partner oferuje posiadaczowi Karty Absolwenta UMK 20% zniżki przy zakupie biletów wstępu dla grup indywidualnych do escape roomu BlackOut przy ul. Piaski 24 we Włocławku.
 2. Aby grupa mogła skorzystać ze zniżki, przy wnoszeniu opłaty należy okazać przynajmniej jedną Kartę Absolwenta UMK.
 3. Rabat nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez Partnera.

Tofifest
Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Biuro Festiwalowe: Toruń, ul. Ducha Świętego 2a/2, Centrum Festiwalowe: CKK Jordanki Toruń, aleja Solidarności 1-3
tel./fax +48 56 652 20 10
contact@tofifest.pl
http://www.tofifest.pl
https://www.facebook.com/tofifest

Tofifest to międzynarodowy festiwal filmowy. Od początku swego istnienia pokazuje „kino zbuntowane", szukające prawdy o współczesnym człowieku, prowokujące do dyskusji o trudnych tematach.

Co roku przyjeżdżają do Torunia fani kinematografii z całej Polski. Przyciągają ich nietuzinkowi autorzy, idący pod prąd pewnym tendencjom czy utartym opiniom.

Gośćmi festiwalu są także gwiazdy i cenieni na świecie twórcy (m.in. Janusz Gajos, Agnieszka Grochowska, Małgorzata Kożuchowska, Bogusław Linda, Krzysztof Zanussi).

Przywileje dla absolwentów UMK:

 • Możliwość zakupu ulgowych biletów, zestawów biletowych ("Moje 5" i "Moje 10") oraz karnetów na festiwal Tofifest w Toruniu.

Empik school
Sieć Szkół Języków Obcych

http://www.empikschool.com

Oferta Szkół Empik obejmuje naukę jezyków angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, szwedzkiego, rosyjskiego i japońskiego. W ofercie kursy przygotowujące do egzaminów: Cambridge (FCE, CAE, CPE), IELTS, TOEFL, Zertifikat Deutsch, egzaminów języka francuskiego DELF i DALF, systemu egazminów języka hiszpańskiego D.E.L.E., egazminów języka włoskiego CILS, egazaminów z języka portugalskigo i rosyjskiego. Szkoły sieci Empik przeprowadzają egzaminy z języka angielskiego systemu Pitman Qualifications oraz LCCI EB, a także europejskich egzaminów TELC.

Przywileje dla absolwentów UMK:

 • 10% rabatu na kursy językowe oraz letnie obozy językowe dla dzieci we wszystkich Szkołach Językowych EMPIK w 31 miastach Polski dla posiadacza Karty Absolwenta UMK i jego dzieci
 • rabat nie może być łączony z innymi promocjami oferowanymi przez Partnera, chyba że aktualna w danym momencie oferta Partnera dopuszcza taką możliwość

Bricks4kidz
Centrum Kreatywności

Toruń, ul. Grudziądzka 110-114
tel. 504 913 365 (w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do piątku)
torun@bricks4kidz.com
https://www.facebook.com/bricks4kidzTorun

Zajęcia pozalekcyjne skierowane są do dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, a także dla 2-3-letnich maluchów z rodzicami. Warsztaty prowadzone są w oparciu o innowacyjne programy i koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych autorskich konstrukcji.

W praktyczny sposób uzupełnią wiedzę przekazywaną podczas zajęć szkolnych, a przede wszystkim  rozwijają kreatywność i budzą ciekawość świata. Dodatkowe zajęcia dla dzieci prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów, w oparciu o specjalnie przygotowane dla konkretnej grupy wiekowej programy. Wykorzystywane w zajęciach zestawy klocków LEGO® są dopasowane do wieku i możliwości uczestników, co sprzyja rozwijaniu sprawności manualnej, myślenia przestrzennego oraz organizacji czasu i miejsca pracy. Konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwala uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne.

Centrum zajmuje się także organizacją: urodzin, półkolonii, eventów.

Przywileje dla absolwentów UMK:

 1. Rabat w wysokości 20% dla dziecka posiadacza Karty Absolwenta UMK na wszystkie swoje usługi, realizowane w Centrum Kreatywności Bricks4Kidz przy ul. Grudziądzkiej 110-114 oraz w innych miejscach.
 2. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i rabatami oferowanymi przez Partnera.

Bella Donna
Salon Urody

Toruń, ul. Św. Józefa 14
737 13 13 60
belladonna.torun@gmail.com
https://www.facebook.com/SalonUrodyBellaDonna

Salon Urody Bella Donna oferuje:

 • kosmetologię leczniczą i pielęgnacyjną: usuwanie przebarwień kwasami,  termolifting skóry falą radiową,  zabiegi anti-aging z retinolem i witaminą C , mezoterapia  mikroigłowa,  mikrodermabrazja, oxybrazja, peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne;
 • zabiegi likwidacji tkanki tłuszczowej (liposukcja ultradźwiękowa), zabiegi na rozstępy,  masaże wyszczuplające  i antycellulitowe bańką chińską;
 • kosmetologię  upiększającą: przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1, 2:1, makijaże dzienne i okolicznościowe, henna brwi i rzęs,  przedłużanie paznokci, manicure i pedicure hybrydowy oraz klasyczny;
 • szeroką gamę rytuałów na twarz i ciało, m.in. masaże świecą, czekoladą, aromatyczne peelingi  i maski.

Salon prowadzi absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

Przywileje dla absolwentów UMK:

 1. Rabat w wysokości 15% obejmuje wszystkie usługi oferowane przez Partnera.
 2. Rabaty obowiązują w siedzibie Partnera przy ul. Św. Józefa 14 w Toruniu.
 3. Rabaty nie sumują się z innymi rabatami i promocjami.

Polskie Biuro Ubezpieczeń
Pośrednik ubezpieczeniowy

Toruń, Łysomice, Włocławek, Gdańsk, Gdynia
http://www.pbu.pl

Adresy biur w Toruniu:

 • ul. Szosa Lubicka 11, tel. 56 645 89 70, torun@pbu.pl
 • ul. Orląt Lwowskich 9-11 (skrzyżowanie Ugory i Polna), tel. 56 644 90 00, torun@pbu.pl

Adresy w pozostałych biur:

PBU Ubezpieczenia jest pośrednikiem, stworzonym przez specjalistów związanych z rynkiem ubezpieczeniowym od ponad 20 lat. Oferuje produkty wiodących towarzystw ubezpieczeniowych, dopasowując ubezpieczenia do potrzeb klientów. Bezpłatnie porównuje dostępne na rynku oferty ubezpieczeń, udziela również wskazówek dotyczących likwidacji szkody.

Przywileje dla absolwentów UMK:

 • Bon paliwowy Shell na kwotę 50 zł przy zakupie polisy ze składką przynajmniej 350 zł.

Virtual Cube Toruń
salon wirtualnej rzeczywistości

Toruń, ul. Kościuszki 56/2
tel. 533 612 614
kontakt@vrcube.pl
http://vrcube.pl
https://www.facebook.com/vrcube

Virtual Cube Toruń to pierwszy w Toruniu salon wirtualnej rzeczywistości. Oferuje możliwość skorzystania z okularów wirtualnej rzeczywistości i wielu gier, a także animacji, filmików 3D i różnych innych atrakcji. Posiada nowoczesny sprzęt, taki jak: okulary wizyjne 3D HTC Vive oraz Oculus Rift, kierownicę wyścigową Logitech G27.

Przywileje dla absolwentów UMK:

 1. Partner oferuje posiadaczowi Karty Absolwenta UMK możliwość zakupu biletu oraz voucheru ulgowego, na warunkach takich samych jak dla studentów. Cennik | Rezerwacje.
 2. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i rabatami oferowanymi przez Partnera, jak np. rabat za grę przez kolejną godzinę, rabat za grę w grupie.

Puls Taxi Toruń 1-9195


tel. +48 56 1-9195, tel. 501 009 195
https://www.facebook.com/pulstaxi

Puls Taxi to marka obecna w Toruniu od ponad 20 lat, będąca symbolem wysokiej jakości przewozów.

Oferta usług wybiega ponad tradycyjny transport – kierowcy mogą zrobić dla klientów drobne zakupy, zawieźć dzieci do szkoły, służą również drobną pomocą drogową taką jak holowanie, uruchomienie silnika czy dowóz paliwa w kanistrze. Puls Taxi dysponuje również samochodami typu kombi czy van do przewozu 7 osób.

Taksówkę można zamówić z postoju, telefonicznie lub przez wygodną i bezpłatną aplikację. Aplikacja umożliwia zamówienie taksówki w konkretne miejsce na podstawie lokalizacji GPS telefonu oraz śledzenie taksówki na mapie.

W taksówkach jest dostępna możliwość płatności kartą.

Przywileje dla absolwentów UMK:

 • 10% zniżki na przewozy osób – w granicach Torunia i w trasy do 20 km w jedną stronę – przy zamówieniu przez bezpłatną aplikację bit.ly/pulstaxi

Klub Twarde Pierniki Toruń
Ekstraklasa koszykówki mężczyzn

Toruń, ul. Koniuchy 8
tel. +48 56 659 55 59
bilety@twarde.pl
http://twardepierniki.pl
https://www.facebook.com/BasketTorun

Klub Twarde Pierniki Toruń reprezentuje drużynę koszykówki mężczyzn Polski Cukier Toruń.

Celem klubu Twarde Pierniki Toruń jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb kibiców pod względem spektakularności meczów i widowiskowości atrakcji im towarzyszących (występy zespołu cheerleaders i maskotki imprezy, konkursy dla publiczności) oraz integracja koszykarskiego środowiska (wykreowane „mody” na koszykówkę, wyszukiwanie sportowych talentów wśród młodzieży).

Przywileje dla absolwentów UMK:

W sezonie 2016/2017 posiadacz Karty Absolwenta UMK ma:

 • prawo do zakupu jednego biletu w cenie 10 zł za miejsce w  sektorze M1 (93 miejsca) – Karta Absolwenta UMK sprawdzana jest przy wejściu,
 • prawo do zakupu karnetu w sektorze M1 za 153 zł bez play-off lub 180 zł z play off.

         Zamówienia: bilety@twarde.pl

PIGMALION
Szkoła Języków Obcych

Toruń, ul. Chełmińska 5
tel. +48 56 659 11 39, tel. 607 774 100
szkola@pigmalion.eu
http://www.pigmalion.eu
https://www.facebook.com/sjo.pigmalion

Oferta Szkoły Języków Obcych Pigamlion obejmuje naukę: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego oraz francuskiego i polskiego dla obcokrajowców.

Celem Szkoły jest nie tylko nauczać, ale robić to w sposób zaskakujący, dynamiczny i ciekawy oraz wzbudzić w słuchaczach potrzebę uczenia się na zajęciach i po nich.

Szczególny nacisk położony jest na umiejętność komunikowania się w nauczanym języku oraz na słownictwo, odbywają się także zajęcia dodatkowe, konkursy językowe, imprezy integracyjno-językowe, spotkania multikulturowe. Grupy tworzone są według kryterium zaawansowania oraz wieku Słuchaczy. Nauka odbywa się na kursach porannych, popołudniowych oraz wieczornych.

Przywileje dla absolwentów UMK:

 • Zniżka na dowolny wakacyjny kurs językowy – 50 zł
 • Zniżka na dowolny całoroczny kurs językowy dla dzieci (7-10 lat) 50 zł
 • Zniżka na dowolny całoroczny kurs językowy dla młodzieży (11-18 lat) i dorosłych 200 zł
Wyświetlanie 1 - 20 z 92 rezultatów.
Pozycji na stronę 20
z 5