Reja 25, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 22 36
+48 56 611 22 37
e-mail: program@absolwent.umk.pl
obrazek nr 1

Założenia akcji

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, zaplanuj trasę dowolnej długości i w wybrany przez siebie dzień: 30 lub 31 maja 2020 pokonaj ją biegnąc, idąc, jadąc na rowerze czy na rolkach lub w inny sposób. Wyrusz ok. godz. 11.00, postępując zgodnie z obowiązującymi wytycznymi i zarządzeniami epidemiologicznymi.

Miej świadomość, że tego samego dnia inni absolwenci UMK zrobią to samo. Każdy osobno, a jednak razem!

Już w momencie startu możesz wykonać zdjęcia selfie i opublikować je na własnym profilu na Facebooku, koniecznie z tagiem #AktywnizUMK.

Na trasie wykonaj dwa zdjęcia:

  • sfotografuj siebie (selfie) na tle charakterystycznego, ale nieoczywistego elementu u celu swojej podróży (nie powinien być to np. napis z nazwą miejscowości), by inni mogli w komentarzach odgadywać, co było celem twojej wyprawy;
  • sfotografuj ciekawostkę, osobliwość napotkaną na trasie (pejzaż, człowiek, element architektury, zabytek, roślina, zwierzę etc.). To zdjęcie weźmie udział w konkursie, w którym możesz wygrać bluzy z logo UMK oraz kosmiczne skarpetki z logo UMK.

Wysyłka i publikacja zdjęć

Do 1 czerwca włącznie przyślij oba zdjęcia z trasy i opis ciekawostki mailem na adres: program@absolwent.umk.pl (tytuł: #AKTYWNIzUMK) podając swoje imię, nazwisko, nr Karty Absolwenta UMK i kierunek studiów ukończony na UMK.

Możesz także zamieścić zdjęcie na wydarzeniu na Facebooku (oba zdjęcia w jednym poście). W treści umieść opis odkrycia, podpisz się imieniem i nazwą kierunku studiów ukończonego na UMK.

W przypadku osób, które nie posiadają konta na Facebooku, zdjęcia opublikują organizatorzy. Fotografie i wrażenia z absolwenckich wypadów opublikujemy także w galerii.