Treść oznaczona tagiem <em>koncert</em>.

Od Gershwina do Malickiego – wejściówki
2 października 2018

Mamy dla Was 25 podwójnych zaproszeń na koncert "Od Gershwina do Malickiego", który odbędzie się w sobotę 13 października 2018 o godz. 17:00 w Hali Arena Toruń.

Na koncert zaprasza Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki. Po krótkiej części oficjalnej odbędzie się koncert znanego polskiego pianisty i satyryka Waldemara Malickiego. Artysta, znany przede wszystkim jako współtwórca słynnej Filharmonii Dowcipu, wystąpi w towarzystwie sopranistki Barbary Lewickiej oraz Orkiestry Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy pod kierownictwem dyrygenta Adama Klocka. W programie koncertu znajdą się znane i lubiane arcydzieła muzyki orkiestrowej (m.in. Tańce węgierskie Brahmsa), arie z operetek oraz utwory na fortepian i orkiestrę Astora Piazzolli. Tego wieczoru zabrzmi również „muzyczny kalejdoskop Ameryki” – Błękitna Rapsodia autorstwa George’a Gershwina.

Posiadacz Karty Absolwenta UMK może zarezerwować jedno podwójne zaproszenie wypełniając formularz zgłoszeniowy. Zarezerwowane wejściówki należy odebrać do 10.10 (w dni robocze w godz. 8:00 – 16:00) w siedzibie Programu Absolwent UMK (parter rektoratu, p. 3) okazując Kartę Absolwenta UMK. Istnieje możliwość odbioru po godz. 16:00 po wcześniejszym ustaleniu tel. (56) 611 22 36. Po terminie nieodebrane zaproszenia zostaną przekazane do puli ogólnej i zaproponowane osobom z listy rezerwowej (odbiór 11 lub 12.10).

Edit 10.10.2018: otrzymaliśmy dodatkową pulę zaproszeń dla absolwentów. Jest jeszcze kilka do zarezerwowania przez formularz zgłoszeniowy i odbioru do 12.10.2018.

Koncert Charytatywny "Zawsze Razem"
10 grudnia 2016
Aula UMK

Dla Marty Szwonder, absolwentki Wydziału Filologicznego UMK, która zbiera środki na pokrycie kosztów operacji i rehabilitacji umożliwiającej samodzielne chodzenie, zaśpiewa Tomek Lipiński z zespołem. My wszyscy też możemy jej pomóc biorąc udział w koncercie i licytacji!

Koncert jazzowej muzyki filmowej
13 października 2016

W najbliższą sobotę – 15 października 2016, godz. 19:00 – w toruńskim Dworze Artusa odbędzie się energetyzujący koncert zespołu jazzu tradycyjnego Dixie Brotherhood, podczas którego usłyszymy utwory z filmów związanych z województwem kujawsko-pomorskim m.in. z  obrazów Excentrycy, Rejs, Prawo i pięść, Przystań, Czterej pancerni i pies.

Przywileje dla absolwentów. Pierwszych 2 absolwentów, którzy okażą Kartę Absolwenta UMK w kasie, wejdzie na koncert za darmo, natomiast pozostali mogą zakupić bilet ulgowy (20 zł).

Szczegóły i bilety

Zalef zagra na Święcie Uczelni
16 lutego 2015

Dla fanów hard rocka mamy do rozdania 15 podwójnych zaproszeń na koncert z okazji Święta Uniwersytetu. Po odbiór zapraszamy do siedziby Programu (parter rektoratu, p. 24).

Gwiazdą wieczoru będzie Zalef, czyli Krzysztof Zalewski.

Koncert Uniwersytecki
9 lutego 2015

Koncert Uniwersytecki z okazji Święta Uczelni, odbędzie się 20 lutego o godz. 18.00 w Auli UMK. W programie Mała msza uroczysta G. Rossiniego w wykonaniu Toruńskiej Orkiestry Kameralnej oraz Chórów Akademickich: UMK i Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

W siedzibie Programu Absolwent UMK można, za okazaniem Karty Absolwenta UMK, odbierać bezpłatne pojedyncze zaproszenia.

17.02.2015: Bilety zostały już rozdane.