Laureat "Mateusza Trójki"
24 października 2014

Tomasz Organek, absolwent filologii angielskiej UMK, otrzymał "Mateusza Trójki 2014" - Nagrodę Muzyczną Programu 3 Polskiego Radia w kategorii "Muzyka Rozrywkowa - Debiut".

Lider toruńskiego zespołu Sofa został doceniony za odważny i oryginalny powiew rock'n'rolla w muzyce rozrywkowej na płycie "Głupi" oraz przypomnienie istoty bezpośredniego i bardzo osobistego kontaktu z publicznością podczas koncertów zorganizowanych w małych miejscowościach na Podlasiu, latem 2014 roku.

Gratulujemy!

fot. W. Kusiński/ PR

Fabryka Łazienek
21 października 2014

Nowym Partnerem Programu Absolwent UMK jest Fabryka Łazienek, zajmująca się projektowaniem i wyposażaniem łazienek.

Firma oferuje posiadaczom Karty Absolwenta UMK 20% zniżki na całą swoją ofertę w salonach sprzedaży w Toruniu (ul. Batorego 86a) oraz w Bydgoszczy (ul. Jagiellońska 109).

Filmowo w Toruniu
10 października 2014

W dniach 18-26 października 2014 w Toruniu odbędzie się 12 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. Posiadacze Karty Absolwenta UMK mogą zakupić ulgowe bilety, zestawy biletowe i karnety

Do rozlosowania mamy również wejściówki i gadżety festawalowe. Zejrzyjcie na Konkursy!

Klub Brydżowy
9 października 2014

Dobra wiadomość dla entuzjastów brydża i osób, które chcą się nauczyć grać lub podnieść swoje umiejętności pod okiem instruktora.

Pierwsze spotkanie klubu odbędzie się 15 października o godz. 18.00 w sali konferencyjnej UCS UMK. Wstęp wolny i bezpłatny. Zapraszamy!

Szczegóły...

Partnerzy Programu Absolwent UMK
8 października 2014

Miło nam ogłosić początek współpracy z nowymi Partnerami:

Biuro Turystyczne COPERNICANA oferuje posiadaczom Karty Absolwenta UMK zniżki na usługi turystyczne (bilety autokarowe, ubezpieczenia turystyczne),  rabat na udział w Kursie przewodnika po mieście Toruniu (rozpoczynajacy się 24 października 2014) oraz na usługi przewodnickie (Toruń i okolice).

Maszynadopisania.pl daje posiadaczom Karty Absolwenta UMK 20% zniżki na usługi, kursy i warsztaty dotyczące pisania (od mów okolicznościowych przez powieści, scenariusze, do pisania transmedialnego) organizowane w różnych miastach i prowadzone przez profesjonalnych pisarzy. Kurs w Toruniu rozpocznie się 22 listopada.

Dumna i szczęśliwa
1 października 2014

Mgr Patrycja Mindykowska została najlepszą abolwentką UMK w roku akademickim 2013/2014.

Tytuł odebrała 1 października z rąk Rektora UMK w czasie uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego.  Ukończyła konserwację i restaurację dzieł sztuki na Wydziale Sztuk Pięknych, uzyskując za cały okres studiów średnią ocen 4,93.

Sporo czasu na studiach spędziła także we Francji.- Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że na tle innych uczelni europejskich UMK wypada bardzo dobrze. - mówi. Patrycja Mindykowska pracuje już w zawodzie. - Jestem szczęśliwa, bo robię to, co kocham!

Toruńska Noc Naukowców
24 września 2014

Tegoroczna edycja Toruńskiej Nocy Naukowców odbędzie się po raz pierwszy w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy (w budynku, na parkingu i na boisku przed Młynem).

Spotkania z nauką rozpoczną się 26 września (piątek) o godz. 19.00.

Pierwsza liga hokeja
22 września 2014

Dobra passa dla fanów sportu ogladanego na żywo trwa! Po nawiązaniu współpracy z koszykarzami przyszedł czas na hokeistów.

Naszym nowym Partnerem jest Klub Sportowy Toruń Hokejowa Spółka Akcyjna, który reprezentuje pierwszoligową drużynę hokejową Nesta Toruń.

KS Toruń HSA daje absolwentom UMK prawo do zakupu dwóch ulgowych biletów na każdy mecz organizowany na terenie lodowiska Tor-Tor (za okazaniem Karty Absolwenta UMK).

Eurośródziemnomorski dialog muzyczny
18 września 2014

W ramach trwającego 52 Bydgoskiego Festiwalu Muzycznego "Musica Antiqua Europae Orientalis" posiadacze Karty Absolwenta UMK mogą zakupić (w kasie Dworu Artusa w Toruniu, w kasie Filharmonii Pomorskiej oraz godzinę przed koncertem w Ratuszu Staromiejskim w Toruniu) bilety ulgowe na koncerty:

Mendelssohn - Oratorium „Paulus" op.36, bilet dla absolwenta 15 zł

  • piątek, 26 września, godz. 19.00, Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy

Gluck - „Orfeusz i Eurydyka", bilet dla absolwenta 20 zł

  • sobota, 27 września, godz. 19.00, Ratusz Staromiejski w Toruniu
  • niedziela, 28 września, godz. 19.00, Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy

Filharmonia Pomorska ufundowała również 3 podwójne zaproszenia na ww. koncerty.  Aby wziąć udział w konkursie, należy do środy 24 września (godz. 23:59) wypełnić zgłoszenie odpowiadając na pytanie konkursowe.

Zjazd absolwentów geografii 1989
16 września 2014

Absolwenci geografii UMK zorganizowali zjazd po 25 latach od ukończenia studiów. W spotkaniu wzięło udział 31 osób, w tym 29 absolwentów.

W trakcie zjazdu absolwenci zrobili sobie spacer po Starówce. Odwiedzili również "stare kąty" m.in. budynek przy ul. Fredry i stołówkę przy DS 1 oraz podziwiali nowe budynki uczelniane m.in. Collegium Humanisticum UMK.

Podsumowanie zjazdu | Pokaz zdjęć

Wyświetlanie 271 - 280 z 317 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 32