Kontakt Reja 25, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 22 36
+48 56 611 22 37
e-mail: program@absolwent.umk.pl
obrazek nr 1

Sport i rekreacja

Centrum tańca i rozwoju W TAN

na zdjęciu goście na sali weselnej siedzący przy stole
fot. Jakub Grabowski

87-100 Toruń, ul. Ducha Świętego 5

tel. 730777724
oferta@wtan.pl

www.wtan.pl

Centrum tańca i rozwoju W TAN to nauka tańca i rozwój osobisty w jednym. Mamy oryginalne pomysły zarówno na to, jak tańczyć swobodnie i świetnie się przy tym bawić, jak i na to, co zrobić, by stworzyć szczęśliwe życie według swojego planu. Próżno szukać takich warsztatów w innych miejscach, znajdziecie je wyłącznie u nas. Całość wypełnia po brzegi radosna atmosfera integracji i przyjaźni, okraszona nieco zabawnymi nazwami i żartami prowadzącej. A wszystko po to, by poczuć się autentycznym i wolnym. I odważnie ruszyć W TAN życia.

Warsztaty taneczne

  • Folkfitness, czyli tańce folkowe, które nie mają sobie równych w wywoływaniu uśmiechu na twarzy.
  • Swobodne tańce w parach na wesela, imprezy to propozycja dla tych, którzy chcą świetnie się bawić przy każdej okazji.
  • Pierwszy taniec weselny to indywidualne lekcje przygotowujące do wykonania jednego z najważniejszych tańców w życiu.

Warsztaty rozwojowe

  • Pragnienia to poszukiwanie siebie, odkrywanie na nowo tego, co dawno temu zostało zakryte, to powrót do siebie po długiej wędrówce.
  • Praca to mentoring kariery w formie grupowej, budowanie ścieżki zawodowej zgodnej z osobą, której ona dotyczy, a w razie potrzeby zmiana lub modyfikacja kariery, aż po stworzenie dokumentów aplikacyjnych i przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej.
  • Życie to warsztaty dla tych, którym ciężko jest się wyrwać ze schematów wpojonych przez system edukacji, rodziców, znajomych, to zadbanie o siebie i zbudowanie życia według swojego planu.
  • Abonament mentoringowy to stały kontakt online z mentorem, by proces zmian przebiegał sprawnie i dokładnie tak, jak życzy sobie mentee.

Szkolenia

  • Szkolenie dla przyszłych i obecnych instruktorów tańca to "must have" dla każdego, kto myśli o tym, by uczyć tańczyć lub już to robi, to połączenie pedagogiki tańca, fizjoterapii i prawa, to wiedza przekazana przez praktyków.

Przywileje dla absolwentów UMK

  • 10% rabatu przy opłacie za udział w warsztatach i szkoleniach organizowanych przez W TAN w siedzibie firmy

pozostałe wiadomości