Reja 25, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 22 36
+48 56 611 22 37
e-mail: program@absolwent.umk.pl
obrazek nr 1

Współtwórz z nami Kuźnię Kopernika!

O projekcie

Celem projektu jest popularyzacja wiedzy i badań naukowych prowadzonych na UMK, w myśl dewizy Uniwersytetu: Veritas in omnibus quaerenda est (We wszystkim należy szukać prawdy / We wszystkim szukaj prawdy!).

Na stronie internetowej oraz grupie facebookowej zbierane są informacje o otwartych wykładach i warsztatach popularnonaukowych, prowadzonych przez pracowników lub absolwentów UMK, aby w bardziej zorganizowany sposób informować absolwentów o organizowanych przez wydziały czy koła naukowe wydarzeniach dostępnych bezpłatnie.

W planach są też spotkania z naukowcami UMK w roli ekspertów wypowiadających się na bieżące tematy (w formie otwartej lub zamkniętej – warsztaty na zapisy, np. z zakresu nowych technologii, ekonomii, socjologii) oraz o najnowszych badaniach i odkryciach naukowych (z możliwością zadawania pytań przez uczestników-absolwentów).

Współpraca

Absolwenci

Zbieramy informacje o tym, jaka tematyka interesowałaby Was najbardziej, jakich – wiarygodnych – informacji Wam dzisiaj brakuje, czego szukacie i nie możecie znaleźć, zarówno pod względem treści, eksperta, jak i najbardziej dogodnej formy przekazu. Temat spotkania / webinaru można też zgłosić i dyskutować na grupie FB.

Naukowcy

Prosimy o kontakt, jeśli mają Państwo pomysł na spotkanie popularnonaukowe lub chcą podzielić się z absolwentami wynikami prowadzonych badań.

Kontakt: