Kontakt Reja 25, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 22 36
+48 56 611 22 37
e-mail: program@absolwent.umk.pl
obrazek nr 1

Projekty i dokonania absolwentów UMK

Wędrowniccy – podróż z maluchami na krańce świata

Zdjęcie ilustracyjne
Wędrowniccy

Filip Jaworski, absolwent socjologii UMK, wraz z żoną Sylwią i trójką małych dzieci (w wieku lat 5, 3 oraz 6 m-cy) wyruszyli samochodem w trzymiesięczną podróż na wschód, obalając w ten sposób stereotypowe myślenie o braku możliwości wędrowania z dziećmi w dalekie kraje.

Wędrowniccy to pięcioosobowa rodzina, która udowadnia, że dzieci nie są żadnym obciążeniem ani w codziennym życiu, ani w ekscytujących podróżach na krańce świata!

Wyprawa 2014

Trasa wyprawy 2014Trasa zaplanowana jest na 20.000 km powiedzie przez Słowację, Węgry, Rumunię, Bułagarię, Turcję, Gruzję, Armenię, Iran, Turkmenistan i Uzbekistan.

Program "Absolwent UMK" patronuje wyprawie – relacje można będzie śledzić na stronie wedrowniccy.pl lub na Facebooku.

O podróżnikach

Filip Jaworski

Absolwent UMK w Toruniu kierunku socjologia, zawodowo prowadzi sklep „Smaki Wakacji” z przysmakami pochodzącymi z różnych ciekawych kierunków świata, prywatnie wielbiciel nieznanego i przygody przez duże „P”.

Sylwia Jaworska

Absolwentka UKW w Bydgoszczy kierunku lingwistyki stosowanej, zawodowo matka trójki dzieci i tłumacz języka niemieckiego i rosyjskiego. Absolwentka kursu i przyszły pilot wycieczek. Wielbicielka języków wszelakich od hiszpańskiego przez niemiecki, turecki po rosyjski i gruziński.

Dzieciaczki

  • Jakub Jaworski: 5 lat
  • Hania Jaworska: 3 lat
  • Daniel Jaworski: 6 miesięcy

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.