XVI Towarzyski Turniej Brydżowy Par
niedziela, 17 marca 2019, 10:00 – 16:00
Wydział Teologiczny UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 37 (sala 1A na 1. piętrze)

Najbliższy turniej odbędzie się w niedzielę 17 marca 2019 roku w godz. 10:00-16:00. Turniej zostanie rozegrany w sali nr 1A na 1. piętrze Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 37 (mapka dojazdu).

Sędzią będzie Piotr Szubarga, absolwent matematyki UMK.

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmowane są parami. Co najmniej jedna osoba z pary musi posiadać Kartę Absolwenta UMK, legitymację studenta UMK lub ucznia Gimnazjum i Liceum Akademickiego w Toruniu.

Aby wziąć udział w turnieju, należy wypełnić zgłoszenie (do 12.03.2019) i uiścić opłatę wpisową (na miejscu):

• 20 zł dla posiadaczy Karty Absolwenta UMK lub legitymacji studenta UMK
  • 25 zł dla pozostałych osób
  • "zniżka ekologiczna" 5 zł dla wszystkich osób, które przyjdą z własnym kubkiem i łyżeczką (w celu ograniczenia zużycia jednorazowych naczyń plastikowych)
  • uczniowie GiLA są zwolnieni z opłat

XVI Towarzyski Turniej Brydżowy Par – podsumowanie
18 marca 2019

W niedzielę 17 marca 2019 odbył się XVI Towarzyski Turniej Brydżowy Par. W wydarzeniu udział wzięło 16 par brydżystów. Kolejny raz na podium stanęli Roch Rupniewski (absolwent fizyki UMK) i Julian Jurski (wynik 61,9%). Drugie miejsce zajęło małżeństwo absolwentów chemii Ewa i Przemysław Kitowie (wynik 60%), a trzecie Andrzej Płusa (absolwent biologii) grający z Jackiem Kostrzewskim (wynik 58,1%).

Szczegółowe wyniki (PDF) i fotorelacja

W ten sam weekend odbyły się również Akademickie Mistrzostwa Polski w brydżu sportowym we Wrocławiu. Drużyna z UMK (Danuta Burnicka, Andrzej Kita, Michał Mac, Bolesław Radko) zdobyła 3/20 miejsce w klasyfikacji uniwersytetów i 15/43 miejsce w klasyfikacji generalnej. Szczegóły