XV Towarzyski Turniej Brydżowy Par
niedziela, 18 listopada 2018, 10:00 – 16:00
Wydział Teologiczny UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 37 (sala 1A na 1. piętrze)

Najbliższy turniej odbędzie się w 18 listopada 2018 roku w godz. 10:00-16:00. Turniej zostanie rozegrany w sali nr 1A na 1. piętrze Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 37 (mapka dojazdu).

Sędzią będzie Piotr Szubarga, absolwent matematyki UMK.

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmowane są parami. Co najmniej jedna osoba z pary musi posiadać Kartę Absolwenta UMK, legitymację studenta UMK lub ucznia Gimnazjum i Liceum Akademickiego w Toruniu.

Aby wziąć udział w turnieju, należy wypełnić zgłoszenie (formularz zostanie uruchomiony na 2 miesiące przed wydarzeniem) i uiścić opłatę wpisową (na miejscu):

• 15 zł dla posiadaczy Karty Absolwenta UMK lub legitymacji studenta UMK
  • 20 zł dla pozostałych osób
  • uczniowie GiLA są zwolnieni z opłat

XIV Towarzyski Turniej Brydżowy Par – podsumowanie
20 listopada 2018

W niedzielę 18 listopada 2018 odbył się XV Towarzyski Turniej Brydżowy Par. W wydarzeniu udział wzięło 25 par brydżystów. Swój sukces powtórzyli i pierwsze miejsce zajęli Roch Rupniewski (absolwent fizyki UMK) i Julian Jurski z wynikiem 62,27%.

Szczegółowe wyniki i fotorelacja