Zwiedzanie Uniwersyteckiego Centrum Sportowego
28 września 2013
Toruń

Zwiedzanie nowo wybudowanego Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w Toruniu odbyło się w sobotę 28 września 2013 r. w dwóch grupach: o godz. 10:00 i 12:00. Podczas zwiedzania uczestnicy mieli okazję zobaczyć m. in. pływalnię z basenem sportowym, basenem rekreacyjnym, brodzikiem dla dzieci i dwiema wannami jacuzzi; pełnowymiarową halę sportową z zapleczem, wyposażoną w ściankę wspinaczkową; slę fitness i siłownię. Można było również zajrzeć w zakamarki niedostępne dla gości, np. do "serca" basenu m. in. z ogromnymi zbiornikami do filtrowania wody. Wśród absolwentów, którzy zgłosili chęć udziału rozlosowano wcześniej 20 darmowych wejściówek na pływalnię. Przybyli absolwenci wzięli także udział w losowaniu sportowej niespodzianki - piłki do kosza z autografem Adama Waczyńskiego - pochodzącego z Torunia zawodnika koszykarskiej Polskiej Reprezentacji. Uczestnicy zwiedzania na pewno jeszcze nie raz odwiedzą Centrum.

Zobacz zdjęcia ze zwiedzania