KontaktGagarina 11, 87-100 Toruń
e-mail: program@absolwent.umk.pl

XIX Towarzyski Turniej Brydżowy Par

na zdjęciu stół podczas gry w brydża, na którym leżą karty do obstawiania, karty do gry oraz tablet do zapisywania wyników
fot. Anna Bielawiec-Osińska

Najbliższy turniej odbędzie się w niedzielę 22 maja 2022 roku w godz. 10:00 - 16:00. Turniej zostanie rozegrany w sali nr 1A na 1. piętrze budynku Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 37 (mapka dojazdu).

Sędzią będzie Piotr Szubarga, absolwent matematyki UMK.

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmowane są parami. Co najmniej jedna osoba z pary musi posiadać Kartę Absolwenta UMK, legitymację studenta UMK lub ucznia Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu.

Aby wziąć udział w turnieju, należy wypełnić zgłoszenie (do 17.05.2022) i uiścić opłatę wpisową (na miejscu):

• 20 zł dla posiadaczy Karty Absolwenta UMK lub legitymacji studenta UMK
  • 25 zł dla pozostałych osób
  • "zniżka ekologiczna" 5 zł dla wszystkich osób, które przyjdą z własnym kubkiem i łyżeczką (w celu ograniczenia zużycia jednorazowych naczyń plastikowych)
  • uczniowie ULO UMK są zwolnieni z opłat

pozostałe wiadomości