Dzieci Kopernika 2014

 

gitara

DZIECI KOPERNIKA - DZIEŃ DZIECKA 2014

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla waszych pociech kilka konkursów z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz w postaci zaproszeń na spektakle i koncerty.

I KONKURS MUZYCZNY

Do wygrania:
- BYDGOSZCZ, Filharmonia Pomorska, 1 czerwca (niedziela), godz. 11.00
Trzy podwójne zaproszenia na Koncert Familijny FIESTA LATINA z udziałem artystów zespołu Punto Latino, pochodzących z Peru, Boliwii oraz Meksyku, którzy zaprezentują muzykę latynoamerykańską, m.in. salsę, merengue, bachatę, son cubano, rumbę i bolero.

- TORUŃ - Toruńska Orkiestra Symfoniczna, 31 maja (sobota), godz. 16.00
Jeden pakiet rodzinny (3 bilety)
na koncert MAGICZNY ŚWIAT BAJEK.
Będzie to podróż w świat muzyki z polskich i zagranicznych bajek - muzyczne fragmenty m.in: „Shreka”, „Bolka i Lolka”, „Zaczarowanego ołówka”, w aranżacjach na orkiestrę symfoniczną, przedzielane będą słowem narratora, który opowie historie z tych właśnie bajek.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 28 maja (środa, godz. 23:59) wypełnić zgłoszenie, odpowiadając na pytanie konkursowe w oparciu o nagranie video. Nagrody rozlosujemy spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi. Pierwsza osoba ma prawo wyboru koncertu.

kangur

II QUIZ ZOOLOGICZNO-SPORTOWY

Do wygrania:
1. Zwiedzanie Obserwatorium Astronomicznego UMK w Piwnicach – wstęp dla 4-osobowej rodziny, termin do uzgodnienia z przewodnikiem.

2. Pięć kart MOSiR o wartości 50 zł każda. Karta umożliwia dostęp do największej bazy sportowej w Toruniu - basenów, kortów, stadionów, lodowiska, boisk i można ją doładowywać.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 28 maja (godz. 23:59) wypełnić formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na pytania quizu. Nagrody rozlosujemy spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi

mlyn

 

III KONKURS DLA NAJMŁODSZYCH

Do wygrania nagrody rzeczowe: osiem zestawów gadżetów ufundowanych przez Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu, które prześlemy pocztą:
- 1 duży zestaw w torbie na laptopa
- 1 duży zestaw w torbie płóciennej
- 3 zestawy bez toreb
- 2 małe zestawy
- 1 mały

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 1 czerwca (godz. 23:59) wraz z dzieckiem wypełnić formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na pytania konkursowe