Przywileje i partnerzy

♦   dla dzieci   ♦   z osobą towarzyszącą   ♦   Toruń   ♦   Bydgoszcz   ♦   Włocławek   ♦   Lublin   ♦   Polska   ♦

Treść oznaczona tagiem <em>noclegi</em>.

Domy Studenckie na UMK
Wakacyjna baza noclegowa (lipiec-sierpień-wrzesień)

Toruń, ul. Słowackiego 1/3 (Dom Studencki nr 6)
tel. +48 56 612 15 48 (recepcja DS nr 6)
dh@umk.pl
https://www.umk.pl/studenci/akademiki/wakacyjna_oferta/

Dom Studencki nr 6

Toruń, ul. Słowackiego 1/3, (56) 612 15 48 (recepcja)

Akademik położony jest kilka kroków od najpiękniejszych zabytków Torunia: Domu Kopernika, Ratusza, Katedry Św. Janów czy Krzywej Wieży. Niewątpliwą zaletą jest bliskość Ciemna City, Planetarium, banków, sklepów, restauracji i barów. Dogodny dojazd komunikacją miejską na Wydziały przy ul. Gagarina, Auli UMK.

Dom Studencki oferuje miejsca w pokojach 1,2,3-osobowych. Dostęp do kuchni, sali TV W akademiku znajduje się stołówka prowadzona przez osobę prywatną. Do dyspozycji gości pozostaje bilard, siłownia, piłkarzyki, tenis stołowy.

Pozostałe akademiki oferujące noclegi

Rezerwacje telefoniczne są przyjmowane przez recepcje poszczególnych akademików.

Przywileje dla absolwentów UMK:

Posiadacze karty Absolwenta UMK mogą skorzystać ze preferencyjnej opłaty za pobyt w wysokości:

 • pok. 1-os. – 35 zł / noc / osoba
 • pok. 2 i 3-os. – 30 zł / noc / osoba

Ceny dotyczą sezonu czerwiec-wrzesień 2018. Zniżka dotyczy również osoby towarzyszącej. Ulga nie dotyczy zakwaterowania w pokojach gościnnych.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy UMCS
w Kazimierzu DolnymKazimierz Dolny, ul. Albrechtówka 3b
tel. +48 81 88 101 81
http://www.umcs.pl/pl/osrodek-wypoczynkowy,277.htm

30 miejsc noclegowych, 13 pokoi

 • 4 pokoje 3-osobowe
 • 9 pokoi 2-osobowych

Udogodnienia i wyposażenie:

 • sala konferencyjna,
 • telewizor/sala telewizyjna,
 • parking - bezpłatny,
 • dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem,
 • istnieje możliwość zamówienia wyżywienia (szczegóły ustalamy telefonicznie),
 • prasowalnia,
 • grill,
 • obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych,
 • piaskownica.

Przywileje dla absolwentów UMK:

Na mocy porozumienia między Uczelniami, UMK w Toruniu i UMCS w Lublinie, zniżka na noclegi dla posiadaczy Karty Absolwenta UMK jest identyczna jak dla posiadaczy Karty Absolwenta UMCS.

FEMINA
Dom Studencki UMCS w Lublinie

Lublin, ul. Langiewicza 20
tel. +48 81 537 29 27
femina@poczta.umcs.lublin.pl
http://www.umcs.pl/pl/ds-femina,6430.htm
https://www.facebook.com/femina.umcs

W terminie od 1 lipca do 20 września akademik oferuje pokoje o podwyższonym standardzie, w tym także pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przywileje dla absolwentów UMK:

Uczestnikom Programu Absolwent UMCS przysługuje zniżka na opłatę noclegową w wysokości 50%. Na mocy porozumienia między Uczelniami, UMK w Toruniu i UMCS w Lublinie, zniżka na noclegi dla posiadaczy Karty Absolwenta UMK jest identyczna jak dla posiadaczy Karty Absolwenta UMCS.

Hotel Meeting ***


Toruń, ul. Bema 73-89
tel. +48 56 665 00 50
recepcja@hotelmeeting.pl
http://hotelmeeting.pl
https://www.facebook.com/hotelmeetingtorun

Hotel Meeting oferuje 54 miejsca noclegowe w pokojach jedno i dwuosobowych oraz pokojach typu de lux o podwyższonym standardzie, ponadto przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Każdy z pokoi posiada klimatyzację, nowoczesną łazienkę, telewizor jakości HD wraz z dostępem do szerokiej gamy programów, DVD oraz Internet bezprzewodowy.

Do dyspozycji gości są 2 sale konferencyjne, każda o powierzchni 130m2, a także przestronny parking podziemny oraz parking zewnętrzny (wraz z miejscami dla autobusów).

Przywileje dla absolwentów UMK:

 • 15% zniżki na noclegi

Rabat udzielany jest od cen obowiązujących w danym terminie, dla rezerwacji indywidualnych, dokonanych, za pośrednictwem recepcji danego obiektu, za okazaniem Karty Absolwenta UMK.

Rabat nie dotyczy rezerwacji dokonanych przez zewnętrzne portale rezerwacyjne.

MSCM Hostel
Hostel Międzynarodowego Centrum Spotkań Młodzieży

Toruń, ul. Łokietka 3
tel. +48 56 656 70 20, kom. 530 854 952
recepcja@mcsm.torun.pl
http://mcsm.torun.pl/hostel

Hostel Międzynarodowego Centrum Spotkań Młodzieży oferuje noclegi dla 96 osób w pokojach 2-osobowych z łazienkami oraz w pokojach wieloosobowych (3-, 5-, 6-osobowych) z łazienką w korytarzu. Część hostelowa MCSM została usytuowana na trzech kondygnacjach, a na każdej z nich, poza pokojami, znajduje się w pełni wyposażona kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków.

Goście hostelu mogą także korzystać z oferty naszej restauracji oraz innych udogodnień takich jak: świetlica, kafejka internetowa ze strefą relaksu, sale warsztatowo-konferencyjne, sala sportowo-rekreacyjna, boisko wielofunkcyjne, wypożyczalnia sprzętu sportowego (rowery, rolki, deskorolki, hulajnogi, piłki itp.) Wi-Fi dostępne w całym obiekcie.

Przywileje dla absolwentów UMK:

 • 15% zniżki na noclegi

Rabat udzielany jest od cen obowiązujących w danym terminie, dla rezerwacji indywidualnych, dokonanych, za pośrednictwem recepcji danego obiektu, za okazaniem Karty Absolwenta UMK.

Rabat nie dotyczy rezerwacji dokonanych przez zewnętrzne portale rezerwacyjne.

Camping Tramp
Pole namiotowe i camping

Toruń, ul. Kujawska 14
tel. 666 359 924
tramp@mosir.torun.pl
http://www.campingtramp.pl
https://www.facebook.com/pages/Camping-Tramp/234241313262180

Camping Tramp jest częścią Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Położony na terenie lewobrzeżnej części Torunia kompleks wkomponowany został w dużą ilość zieleni, stwarzając naturalne warunki wypoczynku. Bliskość Starówki i dworca kolejowego Toruń Główny, całodobowych sklepów spożywczych i komunikacji miejskiej świadczy o bardzo dobrej lokalizacji obiektu.

Na terenie Campingu znajduje HOTEL (z 16 pokojami - 2 i 3 osobowymi z łazienkami), 5 domków -czteroosobowych (całorocznych), 16 domków czteroosobowych (sezonowych) oraz restauracja. W hotelu i domkach całorocznych jest pełna infrastruktura sanitarna, Wi-Fi, TV itp. Goście korzystający z sezonowych domków campingowych, camperów, przyczep campingowych (90 stanowisk), namiotów (120 stanowisk) mają do dyspozycji świetlicę, nowe i eleganckie sanitariaty, prysznice, pralki automatyczne oraz świetnie urządzaną kuchnie polową.

Przywileje dla absolwentów UMK:

 • 10% rabatu w opłacie za pokój 2- i 3-osobowy,
 • 10% rabatu za domek całoroczny (noclegi obejmują 1 godz. w aquaparku przy ul. Hallera 79 oraz 1 godz. na lodowisku Tor-Tor).

Apartamenty Molus
Hotel

Toruń, Rynek Staromiejski 19
tel. +48 606 38 35 63, +48 606 38 03 65
rezerwacja@apartamenty-torun.eu
http://www.apartamenty-torun.eu
https://www.facebook.com/ApartamentyMolus

W kamienicy przy Rynku Staromiejskim 19 w Toruniu znajdują się cztery luksusowo wykończone i wyposażone apartamenty. Budynek należy do zabytków wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jest to kamienica z XVI wieku na zrębie gotyckim, wpisana do rejestru zabytków. Obecni właściciele włożyli wiele trudu, aby odzyskała swój dawny blask i mogła służyć zarówno mieszkańcom, jak i podróżnym. Budynek został odrestaurowany i starannie odtworzony na wzór historyczny. Jest to jedyny obiekt w Toruniu posiadający aż pięć odrestaurowanych stropów polichromowanych, które oceniane są przez konserwatorów jako bezcenne.

Przywileje dla absolwentów UMK:

 • 10% rabatu w opłacie za noclegi w Apartamentach Molus