Przywileje i partnerzy

♦   dla dzieci   ♦   z osobą towarzyszącą   ♦   Toruń   ♦   Bydgoszcz   ♦   Włocławek   ♦   Lublin   ♦   Polska   ♦

Camping Tramp
Pole namiotowe i camping

Toruń, ul. Kujawska 14
tel. 666 359 924
tramp@mosir.torun.pl
http://www.campingtramp.pl
https://www.facebook.com/pages/Camping-Tramp/234241313262180

Camping Tramp jest częścią Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Położony na terenie lewobrzeżnej części Torunia kompleks wkomponowany został w dużą ilość zieleni, stwarzając naturalne warunki wypoczynku. Bliskość Starówki i dworca kolejowego Toruń Główny, całodobowych sklepów spożywczych i komunikacji miejskiej świadczy o bardzo dobrej lokalizacji obiektu.

Na terenie Campingu znajduje HOTEL (z 16 pokojami - 2 i 3 osobowymi z łazienkami), 5 domków -czteroosobowych (całorocznych), 16 domków czteroosobowych (sezonowych) oraz restauracja. W hotelu i domkach całorocznych jest pełna infrastruktura sanitarna, Wi-Fi, TV itp. Goście korzystający z sezonowych domków campingowych, camperów, przyczep campingowych (90 stanowisk), namiotów (120 stanowisk) mają do dyspozycji świetlicę, nowe i eleganckie sanitariaty, prysznice, pralki automatyczne oraz świetnie urządzaną kuchnie polową.

Przywileje dla absolwentów UMK:

  • 10% rabatu w opłacie za pokój 2- i 3-osobowy,
  • 10% rabatu za domek całoroczny (noclegi obejmują 1 godz. w aquaparku przy ul. Hallera 79 oraz 1 godz. na lodowisku Tor-Tor).

Obserwatorium Astronomiczne UMK w Piwnicach
Fundacja Aleksandra Jabłońskiego

Piwnice k/Torunia, 87-148 Łysomice
tel. 603 750 220
zwiedzanie@astro.umk.pl
http://www.faj.org.pl/?go=zwiedzanie
https://www.facebook.com/zwiedzanie.caumk

Fundacja Aleksandra Jabłońskiego prowadzi działalność edukacyjną, popularyzującą astronomię na terenie Obserwatorium Astronomicznego UMK, położonego w Piwnicach.

W obserwatorium zobaczyć można m. in. unikalny w Europie środkowo-wschodniej radioteleskop (32 m średnicy), mniejszą antenę oraz teleskopy optyczne. Na co dzień naukowcy prowadzą za ich pomocą badania różnych obiektów astrofizycznych: kwazarów, radiogalaktyk, pulsarów, maserów międzygwiezdnych i układów planetarnych.

Przywileje dla absolwentów UMK:

  • Możliwość zakupu biletu ulgowego na indywidualne zwiedzanie Obserwatorium Astronomicznego UMK w Piwnicach k/Torunia (dzieci do 7 roku życia – wstęp za darmo). W okresie wakacji letnich (lipiec-wrzesień) zwiedzanie odbywa się w każdą środę i sobotę o godz. 13.00, od października można dołączać się do grup zorganizowanych, po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym.

Apartamenty Molus
Hotel

Toruń, Rynek Staromiejski 19
tel. +48 606 38 35 63, +48 606 38 03 65
rezerwacja@apartamenty-torun.eu
http://www.apartamenty-torun.eu
https://www.facebook.com/ApartamentyMolus

W kamienicy przy Rynku Staromiejskim 19 w Toruniu znajdują się cztery luksusowo wykończone i wyposażone apartamenty. Budynek należy do zabytków wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jest to kamienica z XVI wieku na zrębie gotyckim, wpisana do rejestru zabytków. Obecni właściciele włożyli wiele trudu, aby odzyskała swój dawny blask i mogła służyć zarówno mieszkańcom, jak i podróżnym. Budynek został odrestaurowany i starannie odtworzony na wzór historyczny. Jest to jedyny obiekt w Toruniu posiadający aż pięć odrestaurowanych stropów polichromowanych, które oceniane są przez konserwatorów jako bezcenne.

Przywileje dla absolwentów UMK:

  • 10% rabatu w opłacie za noclegi w Apartamentach Molus

Kompas
Agencja Turystyczna

Toruń, ul. Kopernika 5
tel. +48 56 65 22 901 903
kompas@atkompas.com.pl
http://www.bilety-lotnicze.com.pl

Pod hasłem: "Z nami bliżej świata" Agencja oferuje kompleksowy pakiet usług turystycznych, m.in. prowadzi rezerwację i sprzedaż biletów (lotniczych, kolejowych w kraju i za granicą, autobusowych, promowych); rezerwuje hotele na całym świecie; pomaga w uzyskaniu wiz służbowych (cały świat). Za jej pośrednictwem można skorzystać także z różnych form wypoczynku zorganizowanego, tj. z wycieczek, tras objazdowych, wczasów, obozów.

Przywileje dla absolwentów UMK:

  • 5% zniżki przy zakupie, w Agencji Turystycznej "Kompas" w Toruniu, biletów autokarowych oraz polis ubezpieczeniowych TUiR WARTA w komunikacji międzynarodowej.

BAZA No 1
Sklep Sportowo-Turystyczny

Bydgoszcz, Dworcowa 41
tel. +48 52 321 30 63
https://www.facebook.com/Sklep-Turystyczny-BAZA-Bydgoszcz-488312021286300

Sklep oferuje szeroką gamę sprzętu turystycznego (plecaki, śpiwory, namioty, kuchenki turystyczne itp.) oraz sprzęt sportowy.

Czynny w dni robocze od 10.00-18.00, w soboty od 10.00-14.30.

Przywileje dla absolwentów UMK:

  • 7% rabatu przy zakupach w Sklepach Sportowo-Turystycznych BAZA No 1
Wyświetlanie 101 - 105 z 105 rezultatów.
Pozycji na stronę 20
z 6