Przywileje i partnerzy

♦   dla dzieci   ♦   z osobą towarzyszącą   ♦   Toruń   ♦   Bydgoszcz   ♦   Włocławek   ♦   Lublin   ♦   Polska   ♦

Obserwatorium Astronomiczne UMK w Piwnicach
Fundacja Aleksandra Jabłońskiego

Piwnice k/Torunia, 87-148 Łysomice
tel. 603 750 220
zwiedzanie@astro.umk.pl
http://www.faj.org.pl/?go=zwiedzanie
https://www.facebook.com/zwiedzanie.caumk

Fundacja Aleksandra Jabłońskiego prowadzi działalność edukacyjną, popularyzującą astronomię na terenie Obserwatorium Astronomicznego UMK, położonego w Piwnicach.

W obserwatorium zobaczyć można m. in. unikalny w Europie środkowo-wschodniej radioteleskop (32 m średnicy), mniejszą antenę oraz teleskopy optyczne. Na co dzień naukowcy prowadzą za ich pomocą badania różnych obiektów astrofizycznych: kwazarów, radiogalaktyk, pulsarów, maserów międzygwiezdnych i układów planetarnych.

Przywileje dla absolwentów UMK:

  • Możliwość zakupu biletu ulgowego na indywidualne zwiedzanie Obserwatorium Astronomicznego UMK w Piwnicach k/Torunia (dzieci do 7 roku życia – wstęp za darmo). W okresie wakacji letnich (lipiec-wrzesień) zwiedzanie odbywa się w każdą środę i sobotę o godz. 13.00, od października można dołączać się do grup zorganizowanych, po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym.

Twierdza Toruń – Fort IV


Toruń, ul. Chrobrego 86
tel. +48 56 655 82 36
biuro@fort.torun.pl
http://www.fort.torun.pl
https://www.facebook.com/FortTorun

Fort IV to element XIX-wiecznej Twierdzy Toruń. Jako jedyny pruski fort został udostępniony turystom. Posiada własną bazę noclegową (w tym kilka pokojów z łazienkami), restaurację, podziemną trasę zwiedzania oraz organizuje imprezy survivalowe, biesiady, przyjęcia, zjazdy, jubileusze i wesela.

Przywileje dla absolwentów UMK:

  • 10% rabatu w Twierdzy Toruń - Forcie IV, w opłacie za korzystanie z noclegów, restauracji, imprez survivalowych "Tatusiowe weekendy" oraz imprez otwartych o charakterze kulturalnym,
  • 5% rabatu w opłacie za organizację imprez rodzinnych (przyjęcia, zjazdy, jubileusze, wesela),
  • prawo do zakupu biletów ulgowych na zwiedzanie Fortu IV.

Apartamenty Molus
Hotel

Toruń, Rynek Staromiejski 19
tel. +48 606 38 35 63, +48 606 38 03 65
rezerwacja@apartamenty-torun.eu
http://www.apartamenty-torun.eu
https://www.facebook.com/ApartamentyMolus

W kamienicy przy Rynku Staromiejskim 19 w Toruniu znajdują się cztery luksusowo wykończone i wyposażone apartamenty. Budynek należy do zabytków wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jest to kamienica z XVI wieku na zrębie gotyckim, wpisana do rejestru zabytków. Obecni właściciele włożyli wiele trudu, aby odzyskała swój dawny blask i mogła służyć zarówno mieszkańcom, jak i podróżnym. Budynek został odrestaurowany i starannie odtworzony na wzór historyczny. Jest to jedyny obiekt w Toruniu posiadający aż pięć odrestaurowanych stropów polichromowanych, które oceniane są przez konserwatorów jako bezcenne.

Przywileje dla absolwentów UMK:

  • 10% rabatu w opłacie za noclegi w Apartamentach Molus

Kompas
Agencja Turystyczna

Toruń, ul. Kopernika 5
tel. +48 56 65 22 901 903
kompas@atkompas.com.pl
http://www.bilety-lotnicze.com.pl

Pod hasłem: "Z nami bliżej świata" Agencja oferuje kompleksowy pakiet usług turystycznych, m.in. prowadzi rezerwację i sprzedaż biletów (lotniczych, kolejowych w kraju i za granicą, autobusowych, promowych); rezerwuje hotele na całym świecie; pomaga w uzyskaniu wiz służbowych (cały świat). Za jej pośrednictwem można skorzystać także z różnych form wypoczynku zorganizowanego, tj. z wycieczek, tras objazdowych, wczasów, obozów.

Przywileje dla absolwentów UMK:

  • 5% zniżki przy zakupie, w Agencji Turystycznej "Kompas" w Toruniu, biletów autokarowych oraz polis ubezpieczeniowych TUiR WARTA w komunikacji międzynarodowej.

BAZA No 1
Sklep Sportowo-Turystyczny

Bydgoszcz, Dworcowa 41
tel. +48 52 321 30 63
https://www.facebook.com/Sklep-Turystyczny-BAZA-Bydgoszcz-488312021286300

Sklep oferuje szeroką gamę sprzętu turystycznego (plecaki, śpiwory, namioty, kuchenki turystyczne itp.) oraz sprzęt sportowy.

Czynny w dni robocze od 10.00-18.00, w soboty od 10.00-14.30.

Przywileje dla absolwentów UMK:

  • 7% rabatu przy zakupach w Sklepach Sportowo-Turystycznych BAZA No 1
Wyświetlanie 101 - 105 z 105 rezultatów.
Pozycji na stronę 20
z 6