Członkowie klubu

Dynamik

Danusia Burnicka DYNAMIK

absolwentka matematyki UMK

 

Prezes Klubu na sezon 2018/2019

Jeździ ze Skołowanymi od początków funkcjonowania klubu (2007). Pełna pozytywnej energii i otwarta na rowerowe wyczyny.

Jazda na rowerze to jedna z moich pasji. Jednak samotne wypady ograniczam do dojazdu do pracy lub innych atrakcji w Toruniu. Na dłuższe wycieczki preferuję jazdę w towarzystwie, a w Klubie Skołowani towarzystwo jest rewelacyjne. Bardzo lubię wspólne wieczory na wielodniówkach przy pisaniu relacji.

Ksywka Dynamik świadczy o tym, że potrafię czasami mocniej nadepnąć na pedały oraz wjechać na górę, na którą nie wszyscy mają ochotę. Dlatego też trzeba mnie czasem hamować podczas jazdy i przy planowaniu trasy, aby nie była za długa i za bardzo pagórkowata. Chociaż ostatnio polubiłam spokojniejsze wycieczki – czyżbym się starzała?

Oprócz roweru bardzo lubię... Nie, nic więcej nie napiszę – jak chcesz wiedzieć coś więcej o mnie to zapraszam na wycieczki Skołowanych!

Organizatorka wielu wakacyjnych wycieczek m.in.:

Lidka

Lidia Gdaniec LIDKA

absolwentka chemii UMK

 

Była organizatorką dużych rajdów majówkowych:

oraz wielu wycieczek jednodniowych, m.in. do:

Wentylek

Jacek Piszczek WENTYLEK

absolwent biologii UMK

 

Prezes Klubu na sezon 2017/2018

Wentylek jest jednym z założycieli Absolwenckiego Klubu Rowerowego SKOŁOWANI, twórcą pomysłu na znak klubu, autorem idei tradycyjnego Nocnego Rajdu Kwiatu Paproci i współautorem zabawnych relacji z wycieczek rowerowych.

Był organizatorem wielu spontanicznych wycieczek jednodniowych oraz kierownikiem i współorganizatorem wakacyjnych rajdów, wśród nich m.in.:

Jerzy

Jerzy Popiołek JUREK

absolwent geografii 1980 UMK

 

Rozpocząłem jazdę ze Skołowanymi w 2008 po Bornholmie, potem w 2010 jeździłem po Podlasiu i w 2015 po Ziemi Lubuskiej.

Byłem nauczycielem. Teraz jestem przewodnikiem turystycznym po Warmii i Mazurach i kierownikiem Regionalnej Pracowni Krajoznawczej przy Oddziale Warmińsko- Mazurskim PTTK w Olsztynie.

Wszystkie rajdy Skołowanych są świetnie zorganizowane (bardzo atrakcyjne trasy, wspaniałe noclegi), ale najważniejsza jest cudowna atmosfera jaką tworzą uczestnicy.

Organizator:

 

Piotr Wiśniewski

Organizator:


Klub Rowerowy Skołowani – deklaracja członkowska

Dołącz do nas!

Jedyne wymaganie sprzętowe to sprawny rower i minimum awaryjne – zapasowa dętka lub łatki. Dla bezpieczeństwa zachęcamy do zaopatrzenia się w kask i elementy odblaskowe. Tempo na trasie dostosowywane jest do możliwości uczestników wycieczek. Zapewniamy sympatyczną atmosferę i pomoc techniczną w razie potrzeby.

Aby brać udział w wycieczkach nie trzeba być członkiem Klubu, jednak zdeklarowani członkowie i sympatycy mogą liczyć na dodatkowe przywileje (np. pierwszeństwo uczestnictwa w wyjazdach z limitem miejsc, powiadomienia sms o wycieczkach). Członkostwo w Klubie jest bezpłatne.

Do zobaczenia na szlaku!