Styczeń 2014

 

csw14-200 Trans-Opera


Retransmisje najwspanialszych oper światowych, prezentowane raz miesiącu na ekranie kina, to najnowszy projekt Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Jako pierwsza w Kinie Centrum zagości "Zemsta nietoperza" Johanna Straussa, w wykonaniu Wiedeńskiej Opery Narodowej (18 stycznia, godz. 20). Posiadacze Karty Absolwenta UMK mogą zakupić ulgowe bilety (także dla osoby towarzyszącej) w cenie 25zł lub karnet (90zł).
Ponadto osoby, które do 14 stycznia (godz. 23:59) wypełniły formularz konkursowy, wzięły udział w komputerowym losowaniu dwóch podwójnych zaproszeń na wybrany pokaz:

Beata Kozłowska, zarządzanie i marketing 2006
Hanna Nowoczyn-Wijatkowska, filologia polska 1978

afgds14 Ciasto Trzech Króli


Degustacja Galette des Rois (w j. francuskim: ciasto Trzech Króli), wybór króla i królowej wieczoru, taniec królów oraz Karaoke to główne atrakcje wieczoru GALETTE DES ROIS, organizowanego przez naszego partnera - TS Alliance Française oraz Café-bistro 17 stycznia, o godz. 19:30, w siedzibie AF przy ul. Kopernika 20 Toruniu. Szczegóły

Dla posiadaczy Karty Absolwenta UMK przygotowaliśmy konkurs z nagrodami w postaci dwóch podwójnych zaproszeń na imprezę. Aby wziąć w nim udział, należało do 14 stycznia (godz. 23:59) wypełnić zgłoszenie konkursowy i odpowiedzieć na zawarte w nim pytanie:
Jaka jest polska nazwa rośliny, której ziarno wkładane było dawniej do ciastka Galette des Rois?
Prawidłowa odpowiedź: bób

Komputerowe losowanie wyłoniło laureatów, którymi zostali:

Małgorzata Wesołowska, pedagogika 1989
Sławomir Stasiak, podyplomowe 1984