Konkursy - luty 2014

 

jazz14

Jazz Od Nowa Festival 2014

W dniach 26 lutego - 2 marca. Jazz Od Nowa Festival. Wśród osób, które do 25 lutego(godz. 23:59) wypełniły zgłoszenie, komputerowe losowanie wyłoniło zwycięzców konkursu, którzy otrzymali podwójne zaproszenia na koncerty (28 lutego lub 2 marca, o godz. 20.00). Laureatkami zostały:

  • Maria Lemańska, pedagogika 2001   
  • Blanka Obrok, filologia germańska 2009
NiebieskiKocyk "Wilk z Wall Street" i "Zniewolony"

Dwa filmy i dwa podwójne zaproszenia proponuje Wam Kino Studenckie "Niebieski kocyk" w klubie Od Nowa:
- "Wilk z Wall Street" - 3 marca, godz. 19.00
- "Zniewolony" - 4 marca, godz. 19.00
Wśród osób, które do 25 lutego (godz. 23:59) wypełniły zgłoszenie, komputerowe losowanie wyłoniło zwycięzców konkursu:

  • Ewelina Mierzwińska, administracja 2009
  • Andrzej Angowski, informatyka 2007
TransOperaII

Trans-Opera II

Kolejne dwie opery: "Cyrulik sewilski" oraz"Tosca" będą retransmitowane w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu (odpowiednio 22 lutego - Teatro Regio di Parma oraz 15 marca - Teatro Carlo Felice/ Genua).
Posiadacze Karty Absolwenta UMK mogą zakupić ulgowe bilety (także dla osoby towarzyszącej) w cenie 35 zł. Szczegóły

Wśród osób, które do 20 lutego (godz. 23:59) wypełniły zgłoszenie konkursowe, komputerowe losowanie wyłoniło laureatów, którzy wygrali podwójne zaporszenia na wybrany pokaz:

  • Marcin Aniołowski, chemia 1995    
  • Monika Jaroszewska, ochrona środowiska 2005

 

 

 

Academia Ibérica

Nasz nowy Partner - Szkoła Języków ObcychAcademia Ibérica ufundował nagrodę w konkursie: semestralny kurs językowy. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody, należał do10 lutego (godz. 23.59) wypełnić zgłoszenie, odpowiadając na pytanie konkursowe.

Nagrodę wylosował: Tadeusz Koralabsolwent administracji. 

Temperatura zimowych uczuć

Konkurs fotograficzny "Temperatura zimowych uczuć" - poznaj zasady!
Nagrody: wieczór dla dwojga - w toruńskiej "Upiększarni" (czas realizacji: do 2 m-cy) 
1. nagroda o wartości 490 zł: Rytuał czekoladowy, makijaż i pamiątkowa sesja fotograficzna (10 zdjęć na płycie i 1 w ramce) 
2. wyróżnienia o wartości 300 zł każde: Rytuał czekoladowy, lampka wina i czekoladowy poczęstunek

Aby wziąć udział w konkursie, należało do 12 lutego wypełnić zgłoszenie, załączając zdjęcie konkursowe.

Laureaci:

1. nagroda: Marzena Kaniowska, ekonomia 2009
2. wyróżnienia:
Weronika Nagórska, biologia 2010
Monika Bartkowiak, zarządzanie i marketing 2013

Zobacz wszystkie zdjęcia!

Zobacz regulamin konkursu!

Walentynkowy wieczór we dwoje

Nagrody ufundowane przez Restaurację Molus w Toruniu oraz Perfumerię Douglas (pakiet piękności: kupony na makijaż o wartości 70 zł i na manicure 30 zł, do realizacji w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Grudziądzu i Płocku, czas realizacji: do 3 m-cy).

1. nagroda: walentynkowa kolacja we dwoje (14, 15 lub 16.02) + pakiet piękności (210 zł). Nagrodę wylosował: Adam Sosnowskifizyka techniczna 2010 
2. nagroda: podwójne zaproszenie na recital walentynkowy "Chemia miłości" 15 lutego + pakiet piękności (160 zł). Nagrodę wylosowała: Jolanta Beszczyńska,informatyka 2005.  
3. nagroda: książka "Samotność w sieci" J.L.Wiśniewskiego z autografem autora + pakiet piękności (130 zł). nagrodę wylosowała: Daria Zykubek, zarządzanie 2009. 

Aby wziąć udział w konkursie, należało do 11 lutego (godz. 23:59) wypełnić zgloszenie, odpowiadając na pytanie konkursowe.

Piękno w 5 miastach

47 pakietów piękności ufundowanych przez Perfumerię Douglas: kupony na makijaż o wartości 70 zł i na manicure 30 zł, do realizacji w perfumeriach Douglas w Bydgoszczy, Inowrocławiu, Grudziądzu, Toruniu i Płocku, czas realizacji: do 3 m-cy).

Aby wziąć udział w losowaniu pakietów piękności, należało do 10 lutego (godz. 23:59) wypełnić zgłoszenie konkursowe.

Nagrody wylosowali:

Miłosz Augustyniak, politologia 2009
Joanna Bembnista, finanse i rachunkowość 2013
Kamil Błaszczyk, politologia 2009
Eugeniusz Brejski, chemia 1985
Magdalena Bułakowska, prawo 2007
Róża Chojnacka, fizyka 2008
Marta Deja, historia sztuki 2012
Izabela Goździkiewicz, biologia 2000
Katarzyna Iwanowska, geografia 2002
Przemysław Janus, prawo 2009
Dominika Jurkiewicz, chrona dóbr kultury 2010
Agnieszka Jurzysta, zarządzanie i marketing 2009
Marcin Jurzysta, filologia polska 2007
Piotr Kapuściński, geografia 2011
Agata Kowalska, ekonomia 2008
Monika Kowalska, materiały współczesnych technologii 2013
Agnieszka Kwiatkowska-Klepacz, zarządzanie i marketing 2008
Agnieszka Lejwoda, filologia germańska 2010
Katarzyna Lewandowska, ekonomia 1993
Hanna Łysiak, filologia angielska 1996
Dariusz Maciejewski, zarządzanie i marketing 2000
Beata Madej, pedagogika 1993
Artur Majdoszka, fizyka 2008
Katarzyna Malinowska, filologia klasyczna 2001
Renata Malinowska, chemia 2010
Aleksandra Maniakowska, filologia rosyjska 2004
Agnieszka Mańska, archiwistyka i zarządzanie dokumentacją 201
Weronika Nagórska, biologia 2010
Joanna Niedziałkowska, finanse i bankowość 2012
Aleksandra Nurska, filologia włoska 2007
Jan Olszak, prawo 2006
Aneta Ordońska, administracja 2010
Aleksandra Pakalska, zarządzanie i marketing 2002
Elżbieta Pęzioł, filologia polska 2009
Agata Sochocka, matematyka 1995
Michalina Staniszewska, prawo 2009
Magdalena Stoppel, zarządzanie i marketing 2009
Wiesław Szczęsny, chemia 1991
Aneta Szach, chemia 2008
Marta Szalkowska, zarządzanie 2011
Milena Szefler, informacja naukowa i bibliotekoznawstwo 2013
Aneta Thiede, zarządzanie i marketing 2000
Agnieszka Trojan, filologia polska 1997
Małgorzata Witkowska, pielęgniarstwo 2009
Paweł Wyszyński, turystyka i rekreacja 2011
Katarzyna Ziębińska. filologia polska 2010
Magdalena Żbikowska, ekonomia 2008