Treść oznaczona tagiem <em>zjazd</em>.

Zjazd Absolwentów WNEiZ UMK
15 czerwca 2018 roku (piątek)
Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

Zjazd Absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, organizowany z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia studiów ekonomicznych na UMK, odbędzie się 15 czerwca 2018. Zgłaszać można się do 30 kwietnia 2018 roku. Zjazd organizują władze WNEiZ oraz Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów UMK.

Zjazd absolwentów geografii 1989
16 września 2014

Absolwenci geografii UMK zorganizowali zjazd po 25 latach od ukończenia studiów. W spotkaniu wzięło udział 31 osób, w tym 29 absolwentów.

W trakcie zjazdu absolwenci zrobili sobie spacer po Starówce. Odwiedzili również "stare kąty" m.in. budynek przy ul. Fredry i stołówkę przy DS 1 oraz podziwiali nowe budynki uczelniane m.in. Collegium Humanisticum UMK.

Podsumowanie zjazdu | Pokaz zdjęć

Organizacja zjazdów absolwentów UMK
13 sierpnia 2014

Chcesz zorganizować zjazd absolwentów swojego rocznika?
Program Absolwent UMK wspiera absolwenckie inicjatywy.

Sprawdź, w czym możemy pomóc!

IV Zjazd Geografów

Ponad 20 absolwentów wzięło udział w IV już Zjeździe Geografów, rocznika 1988. Spotkanie odbyło się 21 września. Gościem honorowym oficjalnej części spotkania był dr hab. Wojciech Wysota, prof. UMK z Instytutu Geografii. Wspomnieniom towarzyszył konkurs, w którym na 20 zdjęciach z I roku należało rozpoznać kto jest kim i miejsce zrobienia zdjęcia. Zwycięzcy otrzymali kupony na darmowe drinki w Od Nowie, gdzie odbyła się później część nieoficjalna spotkania. Na koniec wszyscy udali się na nocleg do akademika.