Treść oznaczona tagiem <em>zjazd</em>.

Zjazd absolwentów historii i archiwistyki 1998-2003
sobota, 19 stycznia 2019

Zjazd absolwentów historii i archiwistyki 1998-2003 z Wydziału Nauk Historycznych UMK planowany jest na sobotę 19 stycznia 2019. Szczegóły spotkania są jeszcze w fazie planowania.

Zjazd organizują Edyta Suchodolska (Baczyńska) oraz Beata Wiśniewska, które proszą o kontakt pod adresem: zjazd.historiaumk2003@gmail.com – przyjmują propozycje miejsca spotkania oraz deklaracje udziału do 15 października 2018.

Wrześniowe zjazdy UMK
4 września 2018

Zjazd absolwentów WNEiZ UMK
8 czerwca 2018

Dziekan i Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów UMK organizują zjazd wszystkich Absolwentów WNEiZ z okazji obchodów jubileuszu 50-lecia istnienia studiów ekonomicznych na UMK. Wydarzenie odbędzie się w 15 czerwca 2018 roku (piątek), start o godz. 10:00.

Zjazd absolwentów geografii 1989
16 września 2014

Absolwenci geografii UMK zorganizowali zjazd po 25 latach od ukończenia studiów. W spotkaniu wzięło udział 31 osób, w tym 29 absolwentów.

W trakcie zjazdu absolwenci zrobili sobie spacer po Starówce. Odwiedzili również "stare kąty" m.in. budynek przy ul. Fredry i stołówkę przy DS 1 oraz podziwiali nowe budynki uczelniane m.in. Collegium Humanisticum UMK.

Podsumowanie zjazdu | Pokaz zdjęć

Organizacja zjazdów absolwentów UMK
13 sierpnia 2014

Chcesz zorganizować zjazd absolwentów swojego rocznika?
Program Absolwent UMK wspiera absolwenckie inicjatywy.

Sprawdź, w czym możemy pomóc!

IV Zjazd Geografów

Ponad 20 absolwentów wzięło udział w IV już Zjeździe Geografów, rocznika 1988. Spotkanie odbyło się 21 września. Gościem honorowym oficjalnej części spotkania był dr hab. Wojciech Wysota, prof. UMK z Instytutu Geografii. Wspomnieniom towarzyszył konkurs, w którym na 20 zdjęciach z I roku należało rozpoznać kto jest kim i miejsce zrobienia zdjęcia. Zwycięzcy otrzymali kupony na darmowe drinki w Od Nowie, gdzie odbyła się później część nieoficjalna spotkania. Na koniec wszyscy udali się na nocleg do akademika.