Zjazd absolwentów geografii 1989
16 września 2014

Absolwenci geografii UMK zorganizowali zjazd po 25 latach od ukończenia studiów. W spotkaniu wzięło udział 31 osób, w tym 29 absolwentów.

W trakcie zjazdu absolwenci zrobili sobie spacer po Starówce. Odwiedzili również "stare kąty" m.in. budynek przy ul. Fredry i stołówkę przy DS 1 oraz podziwiali nowe budynki uczelniane m.in. Collegium Humanisticum UMK.

Podsumowanie zjazdu | Pokaz zdjęć

Nowi Partnerzy
10 września 2014

Program Absolwent UMK zyskał dwóch nowych partnerów, który oferują atrakcyjne stałe zniżki dla posiadaczy Karty Absolwenta UMK.

Nowymi partnerami są: Klub Twarde Pierniki prowadzący drużynę Polski Cukier Toruń (ekstraklasa koszykówki mężczyzn) oraz Szkoła Języków Obcych Logan, która ufundowała trzy roczne kursy języka angielskiego w naszym konkursie.

Taniec, teatr, turystyka - konkursowy wrzesień
2 września 2014

Wszystkich posiadaczy Karty Absolwenta UMK zapraszamy do wzięcia udziału we wrześniowych konkursach, w których wygrać można:

- karnety na zajęcia taneczne  w Toruniu,

- zaproszenia na spektakle teatralne w Bydgoszczy,

- zniżkę na listopadową wycieczkę-pielgrzymkę do Ziemi Świetej.

Szczegóły oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie Konkursy.

Wycieczka szlakiem kąpielisk
22 sierpnia 2014

Klub rowerowy Skołowani zaprasza wszystkich chętnych absolwentów UMK na niedzielną wycieczkę rowerową na trasie: Toruń – Kamionki – Mirakowo – Zalesie – Toruń (55 km).

Start: 24 sierpnia 2014, godz. 10.30, zbiórka przy Forcie IV, ul. Chrobrego 86.

Pejzaże muzyczne Jacaszka
21 sierpnia 2014

Michał Jacaszek, absolwent konserwacji zabytków UMK, artysta dźwiękowy i kompozytor eksperymentalnej muzyki elektroakustycznej, wraz z zespołem współczesnej muzyki improwizowanej Kwartludium, wydał album "Catalogue des Arbres" (Katalog Drzew).

Na płycie znajdują się nastrojowe impresyjne utwory – pejzaże dźwiękowe – inspirowane cyklem miniatur Oliviera Messiaena "Catalogue d'oiseaux" (Katalog Ptaków).

O twórczości Michała Jacaszka pisaliśmy już w 2010 roku na łamach "Gazety Niecodziennej".

Organizacja zjazdów absolwentów UMK
13 sierpnia 2014

Chcesz zorganizować zjazd absolwentów swojego rocznika?
Program Absolwent UMK wspiera absolwenckie inicjatywy.

Sprawdź, w czym możemy pomóc!

Nocne zwiedzanie Obserwatorium w Piwnicach
8 sierpnia 2014

Fundacja Aleksandra Jabłońskiego we współpracy z Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza na nocne zwiedzanie Obserwatorium (zniżka dla posiadaczy karty Absolwenta UMK, bilet 12 zł) oraz nieodpłatne pokazy nieba.

Zwiedzanie odbywa się w godz. 21.00-23.00, terminy i szczegóły na stronie fundacji. Brak zapisów - udział każdego gwarantowany!

Basen, biblioteka, baza noclegowa...
7 sierpnia 2014

Posiadaczom karty Absolwenta UMK przysługuje wiele przywilejów na rodzimej Uczelni. Zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu.

Sprawdź przywileje na UMK!

SKOŁOWANI w Golubiu-Dobrzyniu
6 sierpnia 2014

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wycieczki klubu rowerowego absolwentów UMK Skołowani do Golubia-Dobrzynia (20 lipca 2014).

Zobacz zdjęcia!

Korzystanie z Bibliotek UMK
5 sierpnia 2014

Posiadacze nowej karty Absolwenta UMK (z kodem kreskowym) mają możliwość wypożyczania książek w Bibliotece Uniwersyteckiej UMK, Bibliotece Medycznej CM oraz bibliotekach wydziałowych. Każdorazowo można wypożyczyć 3 książki na maksymalnie 30 dni.

Informacje o aktywacji konta w wypożyczalni znajdują się na stronie korzyści w bibliotece.