Kursy komputerowe oraz Bal Absolwenta WT 2015
13 stycznia 2015

Stowarzyszenie Akademickie "Ad Astra" oferuje posiadaczom Karty Absolwenta UMK rabaty na prowadzone kursy komputerowe – 30% zniżki (InDesign CC, Illustrator CC, Joomla 2.5) i 20% zniżki (MS Excel) – oraz 10% zniżki na organizowane przez siebie wydarzenia i imprezy kulturalne.

Najbliższym wydarzeniem będzie Bal Absolwenta Wydziału Teologicznego UMK, który odbędzie się 14 lutego 2015 roku. Szczegółowe informacje o balu.

Z okazji nawiązania współpracy zorganizowaliśmy konkurs, w którym wygrać można udział w wybranym przez siebie kursie organizowanym w styczniu lub w lutym 2015.

Dancing w rytmie lat 40.
12 stycznia 2015

W szalone lata 40.w rytmie jazzu i muzyki kubańskiej oraz przebojów gwiazd takich jak Mieczysław Fogg, Adam Aston, Wiera Gran zabierze nas impreza dancingowa organizowana przez Radio Sfera UMK i Klub OD NOWA!

Impreza rozpocznie się 23 stycznia o godz. 21.00 w Od Nowie. Od 19 stycznia również w naszej siedzibie będzie można odebrać bezpłatne zaproszenia.

Uwaga! Obowiązują stroje z epoki. Więcej informacji na stronie Radio Sfera UMK oraz na fanepage'u wydarzenia.

Porady prawne na telefon i przez Internet
12 stycznia 2015

Nasz nowy Partner – firma Availo Prawo Direct oferuje absolwentom UMK natychmiastowe porady prawne ze wszystkich dziedzin prawa. Porady udzielane są drogą telefoniczną oraz mailową. Dla absolwentów UMK (osób indywidualnych oraz właścicieli mikro, małych i średnich firm) obowiązuje rabat 10%.

Z okazji nawiązania współpracy Partner zasponsorował 5 porad prawnych w konkursie!

Szczegóły oferty

Mydlarnia i świeczkarnia
18 grudnia 2014

Mydło i Pachnidło mieszczące się w Kamienicy Alchemika przy ulicy Browarnej 4 w Toruniu organizuje warsztaty wyrabiania mydła ozdobnego oraz świec typu tea-light.

Partner oferuje posiadaczom Karty Absolwenta UMK rabaty na zakup biletów ulgowych i normalnych dla klientów indywidualnych oraz grup rozganizowanych (zgłaszanych przez absolwenta).

Szczegóły oferty

XII Półmaraton Świętych Mikołajów
9 grudnia 2014

Tegoroczny Półmaraton Świętych Mikołajów odbył się 7 grudnia. Bieg rozpoczął się na Rynku Staromiejskim w Toruniu, a zakończył przy hali widowiskowo-sportowej przy ul. Bema. Nagrody wręczał m.in. Rektor UMK prof. Andrzej Tretyn (na zdjęciu obok).

Najlepszą biegaczką wśród absolwentów UMK okazała się Andżelika Dzięgiel, która w klasyfikacji generalnej zajęła 30 miejsce, a wśród Kobiet - pierwsze.

Laureatki Mistrzostw Absolwentów UMK w klasyfikacji kobiet:

  1. Andżelika Dzięgiel, absolwentka turystyki i rekreacji 2011, geografii oraz zarządzania 2013 (01:22:29) - na zdjęciu obok
  2. Marta Wójcik-Dąbrowska, absolwentka filologii angielskiej 2007 (01:43:57) - na zdjęciu obok
  3. Wioletta Falba, absolwentka administracji 2001 (01:46:56)

Laureaci Mistrzostw Absolwentów UMK w klasyfikacji mężczyzn:

  1. Mariusz Ochociński, absolwent zarządzania i marketingu 1998 (01:22:58)
  2. Łukasz Uldynowicz, absolwent podyplomowych studiów zarządzania projektami 2010 (01:24:52)
  3. Dariusz Szopiński, absolwent geografii 2006 (01:25:07).

Wyniki na stronie PŚM

Dla dzieci Absolwentów!
1 grudnia 2014

W tym roku dla dzieci absolwentów przygotowaliśmy konkursy w trzech kategoriach wiekowych:

  • Mikołajkowy konkurs z butem - dla dzieci w wieku 3-6 lat
  • Choinkowe hasło - dla dzieci w wieku 7-10 lat
  • Kosmiczne mikołajki - dla dzieci w wieku 11-13 lat

Zróbcie mikołajkowe zdjęcie, odszyfrujcie hasło i rozwiążcie kosmiczne zadania! Do wygrania atrakcyjne nagrody m.in. warsztaty w mydlarni, przedstawienia w teatrze lalek, książki i zestawy edukacyjne, łamigłówki manualne.

Strona konkursu
Galeria mikołajkowego konkursu z butem

Siłownia, SPA i fitness w jednym miejscu
28 listopada 2014

Nowym Partnerem Programu Absolwent UMK jest Champion Gym & Fitness - kompleks rekreacyjno-sportowy usytuowany w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Bema w Toruniu.

Oficjalne otwarcie nastąpi w sobotę 6 grudnia 2014. Już teraz mozna nabyć karnety w przedsprzedaży wraz ze zniżkami dla absolwentów UMK.

Na początek współpracy Partner ufundował również dwa podwójne karnety miesięczne. Aby wziąć udział w ich losowaniu trzeba do 04.12.2014 (godz. 23:59) wypełnić zgłoszenie, odpowiadając na pytanie konkursowe.

Strona konkursu

Laureat nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego
25 listopada 2014

Tomasz Organek, absolwent filologii angielskiej UMK, wokalista, autor tekstów i opowiadań,  gitarzysta, kompozytor i producent, został nagrodzony za artystyczną wyrazistość i wyjątkową swobodę w poruszaniu się po różnorodnych, często odległych gatunkach muzycznych.

Nagroda zostanie wręczona podczas dorocznego koncertu poświęconego pamięci Grzegorza Ciechowskiego, w dniu 13 grudnia 2014 roku o godz. 20:00, w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa" w Toruniu. Podczas koncertu wystąpią m.in. Katarzyna Nosowska, Maria Peszek, Marek Piekarczyk, grupa Variete oraz Tomasz Organek, który zaprezentuje swoją twórczość z najnowszego albumu "Głupi".

fot. Angelika Plich

Strona konkursu

Szymborska Type Design Competition
25 listopada 2014

Radosław Łukasiewicz, absolwent grafiki 2013 na Wydziale Sztuk Pięknych UMK, został laureatem międzynarodowego konkursu na krój literniczy Szymborska. Celem konkursu było wyłonienie kroju pisma, który będzie oddawał ducha poezji Wisławy Szymborskiej, „poezji jako odpowiedzi na życie, sposobu na życie, pracy nad słowem jako myślą i wrażliwością".

Zwycięski krój pisma zostanie wykorzystany przez wydawnictwo ZNAK we wznowionych tomach dzieł noblistki. Będzie również dostępny w domenie publicznej.

Strona konkursu

Karta także dla absolwentów AM w Bydgoszczy!
24 listopada 2014

Od dzisiaj Kartę Absolwenta UMK mogą otrzymać także absolwenci Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, czyli osoby, które ukończyły studia przed połączeniem się tej uczelni z UMK w 2004.

Podczas gdy Sejm RP 24 listopada 2014 r. podejmował uchwałę o połączeniu UMK i AM, Senaty obu uczelni przebywały wspólnie w Watykanie, gdzie wręczały tytuł doktora honoris causa UMK papieżowi Janowi Pawłowi II. Aby upamiętnić oba wydarzenia, Senat UMK zbierze się jutro na uroczystym posiedzeniu w Bydgoszczy. Obchody te zbiegają się także z 30. rocznicą powstania AM. Decyzją Rektora UMK Program "Absolwent UMK" swoim działaniem obejmuje odtąd także absolwentów byłej Akademii Medycznej.

Wyświetlanie 261 - 270 z 330 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 33